Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri megcsinálni a C+E...

Megéri megcsinálni a C+E jogosítványt? Megéri sofőrnek/kamionsofőrnek lenni a mai világban?

Figyelt kérdés

dec. 16. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, megéri.
Nem éri meg.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Havi egy Milla.
dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
El kellene már felejteni ezt a "mai világ" szöveget. Semmiben nem tér el a mai világ az 50 évvel ezelőtti világtól.
dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha 1-2 milliós fizetés jó neked.
dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem éri meg.
dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ki mennyire figyeli az ipart, de igenis kezd átalakulás kezdődni. És nem, nem az önvezető urban legend fog berobbanni, hanem egyre hosszabb szerelvényeket kezdenek el engedélyeztetni. Így egy vontató dupla rakományt képes elvinni, Finnországban pár éve lett engedélyezve a 32 méteres szerelvény, jövőre Dániában kezdik bevezetni, sőt a Hollandoknál is vannak ilyesmik, a cseheknél már jó ideje mennek 25 méteres szerelvények is, és tuti hogy a németek sem fognak tudni ülni a seggükön és nekik is kell majd valamit alakítani, és szépen majd mindenki követi. Persze ez majd belföldes dolog lesz, mert nemzetköziben ez megvalósíthatatlan, de úgy hallottam már a Spar-nak is van itt Magyarországon ilyen túlméretes hosszú szerelvénye. Ez mind a sofőrhiány miatt van... Ja, és persze a sofőr maga nem fog több fizetést kapni de cserébe lehet majd 2x-3x annyit melózni a rakodással :D Szóval én inkább negatívként élem meg, annak ellenére hogy dolgoztam már 25 méteres forgózsámolyos szerelvénnyel, hát kell oda azért hely bőven ha tolatgatni akar az ember
dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamionozas olyan, hogy van penz nincs ido, van ido nincs penz.

Ha folyamat rinyalsz az ido/csalad miatt, akkor nem eri.

Ha se kutyad se macskad es szereted ezt az eletformat, akkor megeri.

dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem éri meg.
dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
De megéri
dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazi cigányélet. Ha ezt el tudod viselni akkor megéri.
dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
inkább a cigány élet (habár ez is mit takar amúgy? Hogy kannából fürdesz vagy hogy egyáltalán nem fürdesz? meg ilyenek...) és a jó élet amikor itthon vagyok, mint a 8-12 órás mókuskerék meló itthon xaréhugyé. De hát kinek mi :) Mert ha nemzetköziről beszélünk akkor is a 3/1 vagy mostanság egyre gyakoribb 2/1 (ritkán 2/2) az átlagos, szóval vagy itthon is bőven. A hetelőzés egy merő fszság szvsz...
dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!