Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22eves fodrasz vegzettseggel...

22eves fodrasz vegzettseggel rendelkezo vagyok ezvolt az almom h fodrasz legyek de sajnos csak rafizettem minthogy kerestem volna viszonylag forgalmas varosi szalonban voltam de sajnos nemjott? ossze hiaba csinaltam

Figyelt kérdés
Otthagytam elmentem egy gyorsetterembe de otthagytam mert rajottem hogy nem az en utam , rengeteg helyre beadtam az oneletrajzom sehova nemvettek fel még gyárba sem. Valaki tudna esetleg tippet tanácsokat adni mit kezdjek az életemmel? 0ft a keresetem jelenleg jólenne végre dolgozni es boldog lenni pénzt keresni, de hiába ha sehova nemvesznek fel

dec. 22. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha beszélsz valamilyen nyelvet, menj ki külföldre dolgozni. Ugyanebben a helyzetben voltam, mint te, csak nekem nem fodrász végzettségem van, illetve két évvel fiatalabb vagyok. Na de mindegy kimentem 200 euróval dolgozni(az körülbelül 76 ezer forint), kint voltam két és fél hónapot, több mint két millióval jöttem haza, és életem legjobb döntése volt, az ünnepek után megyek is vissza.
dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha jó fodrász vagy, derítsd ki, mi a gond veled, mert kb csukott szájjal nettó fél milla meg kéne legyen úgy, hogy csak otthon fogadsz arcokat iszonyú jutányosan, ill. házhoz meg "céghez" mész.
dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj sscbe
dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnél például fodrász.
dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki tudna esetleg tippet tanácsokat adni mit kezdjek az életemmel? 0ft a keresetem jelenleg jólenne végre dolgozni es boldog lenni pénzt keresni, de hiába ha sehova nemvesznek fel"


Kezd újra a fodrászkodást jobb kevésbé lehúzósabb helyen vagy saját helyen, esetleg házhozjárva!


Én ebbe az évbe alig melóztam, 630 ezer ftnyi álláskeresésit utaltak ki eddig. Előtte 5 évig melóztam 300-400 ezerre bejelentve.

dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fodrasz szakma csak annak jo aki vallalkozo szellemu, mert a legtobb helyen a sajat vendegeid kell vinned a szalonba es a sajat vallakozasodat csinalod, ok csak a helyet adjak.

Ha nincsenek ismeroseid akkor nehez vendegeket szerezned.

Kezdj el hajat vagni otthon, ha kialakul egy ugyfelkor akkor kesobb hivatalosan is lehet egy szalonod. A regi fodraszom otthon maszekolgatott 2 gyerek mellett. A gyerekek felnottek azota o meg kb 50 evesen nyitott egy szalont teljesen hivatalosan.

dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!