Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Romedo Logistic Services LTD...

Romedo Logistic Services LTD tényleg létező cég vagy kamu?

Figyelt kérdés
Ma írtak nekem egy levelet hogy látták az önéletrajzomat és fel akarnak venni, hatalmas fizetést ígértek, hozzá notebookot és telefont is, de kezdett gyanússá válni az, hogy nem találok semmi infót a cégről, illetve a honlapon sincs fent semmilyen infó.

jan. 11. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rkriszi válasza:
Szia, engem is érdekel, én is kaptam megkeresést.Próbálok én is utána járni, kaptam már munkaszerződést is!
jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! Nekem is írtak már háromszor,mivel nem reagáltam ezért újra meg újra megkérdezi hogy miért nem válaszolok. Szerinte én jelentkeztem hozzájuk,szerintem meg nem🙂
jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amaru79 válasza:
Sziasztok nekem is írtak. Jelentkeztetek esetleg Hollandiában munkára? Én igen. Én nekem Szigethy Bertuska nevű nő írkál, ő küldte a szerződést is. Már elkezdtem vele az oktatást. Kinek mi a tapasztalata?
jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is Szigethy Bertuska írt még, megkérdeztem tőle hogy van e a magyarországi cégnek engedélye, de azóta nem válaszolt semmit
jan. 19. 17:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is kaptam rögtön munkaszerződést és azonnal felvettek interjú és minden egyéb nélkül, próbáltam utánanézni a cégnek de semmi infó róla, nem is létezik.
jan. 19. 18:01
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok,én is kaptam emailt Romedo-bol.

Valaki már kezdet velük dolgozni vagy az teleg kamu?

Elöre is köszönöm

febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DyttaBaby válasza:

Sziasztok!

Engem egy Anne Nieto nevű hölgy keresett meg a Rofores Logistic Services LTD-től adminisztrációs asszisztens munkalehegtőség miatt.A mai napon kaptam szerződést is,amit nem tudom hogy kitöltsek-e mivel a személyi igazolványról is kér képet.És tudva illő hogy a személyi igazolványt másik félnek nem adja ki az ember.Valaki elkezdett már dolgozni ezzel a céggel?

márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SataiGnum válasza:
Nekem is mindennap küld üzenetet, szerintem kamu.
márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DyttaBaby válasza:
Engem tegnap is keresett a hölgy emailben,hogy küldjem a kitöltött szerződést és a szelfit a személyiigazolványommal mert szűkös a határidő és ha nem jelentkezem keresnek mást.Nem tudom mit tegyek?!
márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!