Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban nyári diákmunka?

Cicakakao kérdése:

Londonban nyári diákmunka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén töltöm a 18-at, szállásom lenne, Szinte anyanyelvi szinten beszélem az angolt.


Valaki esetleg járatos ebben vagy van már tapasztalata?

Nyáron megyek ki ismerősökhöz és össze szeretném kötni a kellemest a hasznossal. Van erre lehetőség? Kint is van olyasmi mint itthon pl. A Meló Diák , hogy kiközvetítenek? Vagy csak besétálsz és érdeklődsz? Nagyon szépen köszönöm előre is :)



jan. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem is EU. ország. Így ennyi erővel az USA is lehetNE a célod.
jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működött már akkor sem amikor én dolgoztam kinn hónapokat diakkent, pedig akkor még EUs orszag volt.


Jelenleg nagyon hosszadalmas engedélyeztetés, és munkavízum után vállalhatsz kinn munkát, és azon a soron bírálják el ahogy a szomáliai és a venezuelai vendégmunkásokat is. Ezek a dolgok nem úgy működnek ahogy te elképzeled.

jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, mivel már nem EU tagok, masszívan megnehezedett (kvázi lehetetlen).


Ha mindenképpen külföldön akarnál diákként dolgozni nyáron, akkor javaslom Hollandiát.


Ha mindenképp angol nyelvterület akkor USA-ban érdemesebb gondolkodni. Konkrétan tudom, hogy vannak nyári táborok/egyéb idénymunkák ahova ki lehet jutni Magyarországról.

jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha lány vagy akkor megérheti, bár inkább svájcba szoktak kimenni...
jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeefEater ***** válasza:
100%
Nem igazán tudok semmi olyanról, amire szerintem te gondolsz. Van a Seasonal worker visa ( [link] de kétlem, hogy epret szedni szeretnél - és ez nem is Londonban van.
jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például, ahol szállásod lenne, ott mit mondanak?
jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már csak vízummal lehet munkát vállalni.
jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!