Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier mint hivatásos tűzoltó?

Karrier mint hivatásos tűzoltó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Education nem tudtam rákérdezni az illetményekre és a karrier, de mégis érdekelne. Mennyit keres egy kezdő tűzoltó hadnagy? Milyen karriert lehet befutni? (Gondolok itt beosztásokra, rendfokozatokra)



jan. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként talán garantált bérminimumot adnak.... De többtől hallottam már hogy állítólag csak a minimálbér+veszélyességi+ruhapénz
jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez a kezdő tisztekre is igaz, vagy csak az állományi tagokra? A Katvéd nem igazán közöl sajnos információkat a beosztások és rendfokozatok különböző bérezéséről.
jan. 13. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a szakmákat nem a pénzért csinálják az emberek. Ha a pénz döntően meghatározó, akkor felejtsd el.


Ezek a szakmák, tanár, tűzoltó stb. nem erről szólnak.


Anyagilag nincsenek agyonfizetve.

jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te az elmúlt években nem ebben az országban éltél?

Kritikán aluli a helyzet a katasztrófavédelemnél.

Csak akkor menj oda, ha van mellette valami fusizós melód, amit számla nélkül akarsz csinálni hosszútávon is és csak a "tb miatt kell egy bejelentett munkahely"

jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tűzoltó az közszolgálati szakma, nem karrierszakma!
jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös


Én ezt értem, de sajnos adrenalinnal nem lehet fizetni a boltban, tehát sajnos kell valami előmeneteli lehetőség :/

jan. 14. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván titulusokat lehet szerezni, mint a katonságnál is. Az meg egy másik kérdés, hogy pénzben ezt hogyan honorálják.

De biztos vannak toborzórendezvények, egy ilyenek tuti többet mondanak a bennfentesek. De továbbra is tartom, ha ebből akarsz megérni, akkor nem ez a te karriered

jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!