Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munkahelyen elbocsátanak?

Minden munkahelyen elbocsátanak?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok és már gyerekkorom óta sajátnevelésű (SNI) voltam. Nehezen tanultam az iskolában, matekból és angolból fel lettem mentve. Nehezen értem meg a dolgokat, többszőr is el kell magyarázniuk nekem a munkafolyamatot a munkahelyemen. A múlt évben háromszor bocsátottak el más más munkahelyről, pld: lassú voltam, nem megfelelő a kommunikációs kézségem a munkahelyemen (recepciós voltam). És ez már nekem nagyon aggasztó, hogy sehol se tudok megmaradni. Többszőr is utálom magam emiatt. Több hónap mire találok munkahelyet. Most jelenleg parkolóőrként dolgozom, de ott is többszőr el kell magyarázni a dolgokat és félek, hogy ott se fogok tudni megmaradni mert félek előre. Esetleg van egy olyan hely ahol ilyen beteg emberek dolgoznak? A MÁK-os igazolványomat nem tudtam megújítani mert én pszichológusnál jártam de mondták hogy egészséges vagyok így nem hosszabbítják meg.

#munkahely #váltás #mák #elbocsátás #SNI #Sajátnevelésű igény
jan. 18. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
telephely őrzés, sofőrködés, gyár, futár,...
jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Vállalkozz, bármire is, mindíg vannak madarak!
jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!