Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vonaton jegyvizsgáló fizetés?

Vonaton jegyvizsgáló fizetés?

Figyelt kérdés
Tényleges nettó fizu érdekel, ma mondta egy lány hogy undorítóan sokat keres kallerként. De neten meg azt olvasom, minimálbért. Olyan érdekelne, aki ebben dolgozik, és a reálisat mondja, nem amit hallott...

jan. 19. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Passz. De sztem itt arról lehet szó hogy 15 ezer a bünti {most mondtam vmit} aztán kétezer zsebbe okosba és köszönjük hogy nálunk "vásárolt". Jó is ez ameddig meg nem bukik! Pl. Egy rendőrnek nincs élp jegye! Mivel Elvileg ez sikkasztás!
jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy erre gondolt. :) Persze biztos van ilyen is, de nekem ez nem út.

Engem meggyőzött ez a lány, de kíváncsi lennék másra is, aki ebben dolgozik, hogy mennyit visz haza.

Csak tengek munkahelyről-munkahelyre, ami biztos, az nem jó, ami jó, az nem biztos. Ha a kallerkodással jól lehet keresni, vállalnám, de minimálbérért semmiképp mert sok vele a macera (képzések, éjszaka, hosszúzás, cigók stb.)

jan. 19. 14:08
 3/11 anonim válasza:
Azért keres sokat, mert feketén elfogad pénzt a bírságolás helyett. Ugyanez bkv ellenőröknél is
jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább vállalkozz!
jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a fenével győzött meg ez a lány ha még konkrétat sem mondott? Ennyi erővel piacon is jól lehet keresni ahol nem ütik a kasszát, nincs kamera se, az árut egyikből a másikba keverik és csak háromhavonta leltároznak vagy még azt se.. 😂 Csak meg ne lássák mit raksz zsebre.. 😂
jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindent elmondott abban az 5 percben, amit tudtunk beszélni. De a fizuba nem mentem bele, hogy jön össze annyi.
jan. 19. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez friss infó, viszont 2023-as bér. Erre jön majd az idei béremelés.


A tanfolyam után bruttó 420.940 Ft a fizetés.


Alapbér: Bruttó 323.800 Ft


Műszakpótlék: +30 %


Így jön ki a bruttó 420.940 Ft.

Erre jön még a jegyeladási jutalék, túlóra díjazása.


Nettó 300 ezer Ft körül van a fizetés, és majd erre jön az idei emelés.

jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fehér embernek való meló. Oda vissza utazgatni az országban, hidegben, melegben, huzatban nagyon fárasztó. A máv folyton késik sosem lehet tudni meddig tart a meló. Na meg ha jön egy rétinigg@r horda azoktól nemhogy jegyet nem érdemes kérni, de jobb elbújnia előlük a kallernak. De a magyar utasok is ki tudják készíteni a sok f@sságaikkal. Ezért a fizuért egyáltalán nem éri meg.
jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kinek mi éri meg, nekem pl. sokkal jobban hangzik ez, minthogy minimálbérért hajtsak egy olyan helyen, amit amúgy sem szeretek, és bármelyik pillanatban kirakhatnak.

Ez is egy sz.r munkahely, mert még mindig a Mávról beszélünk, de ha a közepes szintet megüti, nekem már az megfelel.

jan. 20. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Rétinigg@r horda, ezt felírom magamnak, annyira jó.

Rézbőrűnek, barnamedvének, komancsnak, orbáncsaládnak már neveztem őket, de ez teljesen új kifejezés.

febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!