Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Talál valaki ugy munkát...

Talál valaki ugy munkát Magyarországon ha csak angolul tud(magyarul nem) és semmi piacképes végzettsége nincs?

Figyelt kérdés
Van diplomája de amolyan "büfé szak", tehát ezzel nem lehet elhelyezkedni. Elég az ha valaki angol anyanyelvű, hibátlan irasos es szobeni kommunikációja van, hivatalos levelet is megtud fogalmazni mivel egyetemet végzett kint?
jan. 27. 19:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

business analyst lehet valaki kepzettseg nelkul? Ez betanitott pozicio?


Anyanyelvi angol, de tanitani nem tudna mert nem tudja elmagyarazni a nyelvtani szabalyokat.

jan. 27. 23:45
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

"business analyst lehet valaki kepzettseg nelkul? Ez betanitott pozicio?"


Dehogy lehet, csak nagyot akart mondani az öcskös de fingja nincs a munkaerőpiacról. Való igaz, hogy igényel valami kimagasló intelligenciát és tech-stacket de azért Excel, PowerBI, SQL esetleg kevés Pythonhoz érteni kell... Valamint kezdő pozíciókra is többszörös a túljelentkezés mindenféle hulladék gazdasági szakokról és lecsúszott IT / mérnöki területekről akik nem tudtak normális pozit betölteni. Egy-egy junior business analyst állásra több száz önéletrajz érkezik. Na most emelem kalapomat, ha több száz ember közül az emberünk lesz a befutó, úgy hogy se releváns végzettsége, se tapasztalata, se a technikai tudása nincs meg hozzá és még magyarul sem tud 1 szót sem.

jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12 Nem tudom biztosra, de szerintem ha nem mond őrült bérigényt, akkor simán lehet befutó. Nálunk az előző cégemnél sorra vették fel azokat az embereket, akik ott tanultak be business analystnek. Nem, nem tudtak excelezni, power bi-ozni, sql-ezni se python-ozni, teljesen bölcsész irányból jöttek és remek use-case diagrammokat írtak.


Sőt volt olyan cégem, ahol a tesztelőket 3 hónapos betanításra küldték és aki maradt és bírta és utána jól teljesített azt véglegesítették.


Mondjuk most 2 éve gyeden vagyok és épp recesszió van, de egy próbát megérne.

jan. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Ez kamu. Mindenki beszél magyarul.
jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Én írtam a 10-es választ, látom sikerült lepontozni. Pontosan mi a probléma ennek a válasznak a hasznosságával, melyik állításom az ami nem igaz, vagy nem a kérdésre reflektál?
jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!