Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szörnyű a munkahelyem hogy...

Szörnyű a munkahelyem hogy lehetne lelépni?

Figyelt kérdés

Olyan változások történtek a munkahelyemen, hogy gyulolok bejárni oda. A változásoknak köszönhetően mindenki rosszindulatú lett . Egyszerűen undorító ami történik . Minden munkahelyen van ilyen tudom, de ez szörnyű szintekre emelkedett nálunk . Pár napja azon gondolkoztam hogy inkább véget vetek az életemnek minthogy ezt csináljam. A fizetés az egyetlen indok amiért ott vagyok es az sajnos egy jelentős indok ugyanis nincs végzettségem es ahhoz képest iszonyat jól keresek itt .

Hogy lehetne ebből kilépni ? Tanuljak ? Az ilyen pár hónapos felnőtt képzések érnek valamit ?


jan. 28. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagy ívbe xarjál bele. A legtöbb helyen akár életed végéig is el tudsz így lenni, hogy tökéletesen hidegen hagy minden és csak a munkáddal (a kötelező minimummal) foglalkozol. Előrelépni nem fogsz, de kirgúni sem és ha pont lexarsz mindent és mindenkit akkor mindjárt nem fog zavarni, hogy körületted ki bunkó gyökér.


Legrosszabb esetben pedig egy év, esetleg fél év után elküldenek. Egy munkahely sem ér annyit, hogy az életed bánja. Ha ez a helyzet majd keress közben folymatosan és ahogy találsz hasonló dobbants.

jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy le lehet xarni, de én sajnos olyan vagyok akinek fontos a munka. Kellene valami képzés hogy legalább legyen valami a kezemben.
jan. 28. 15:27
 3/8 A kérdező kommentje:
😂😂 itt nem ez a lényeg ! Hanem mint írtam nincs végzettségem , anélkül ugye nehéz jó munkát találni . Az életem többi területén sem vagyok rendben .
jan. 28. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, én, hogy lépnék ki: " NA PÁ".


Remélem, segítettem. Inkább mennék gyárba, semmint ilyen gondolataim legyenek egy fos hely miatt. Másfelől meg ha kipurcansz, akkor nem kapsz se sok, se kevés pénzt. Úgyhogy élj, ÉLJ barátom!

jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oda mégy a főnihez oszt meg mondod neki hogy hát akkor te holnaptól nem jössz.
jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálsz a munka mellett valami egyetemi képzést levelezőn, aztán lelépsz egy jobb helyre.
jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az életem többi területén sem vagyok rendben"

Ha külön nem mondod nem is gondoltuk volna, hogy debil vagy kicsit.

jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól kerestél szr helyen, akkor készültél erre, és van tartalékod, felmodás, munkakeresés esetleg tanulás közben
jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!