Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon bán normális gyári...

Itthon bán normális gyári munka szállással és jó fizetéssel?

Figyelt kérdés
Tudna valaki ajánlani? Jobban csak gyárban dolgoztam, jobban Budapest, Fejér megye, Győr megye érdekelne. Hátha van itt olyan aki dolgozik ilyen helyen és a megvan elégedve mindennel.

febr. 1. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Ha nyolc általánosa van, akkor mi van?"


Akkor egy teljesen értéktelen munkavállaló, akit vagy a fillérekért dolgozó vendégmunkások vagy automatizáció révén bármikor lecserélnek.


"Dolgozni akar normális fizetésért"


Akkor tanuljon tovább és rendelkezzen olyan piacképes tudással és tapasztalattal amit meg is fizetnek a cégek. Ne egy semmi értéket nem teremtő egyénként vergődjön, hogy szállás kell és normális fizetés.


"Azt hiszed értékesebb vagy ezzel a mentalitással a kérdezőtől"


Természetesen jóval értékesebb vagyok munkaerőpiaci szempontból, hiszen nekem szállást sem kell keresnem, mivel nálam ott kezdődik a munka, hogy teljes home office, hála a hatalmas intelligenciámnak, óriási tudásomnak és tapasztalatomnak.

febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!