Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiből lehet megélni...

Mennyiből lehet megélni 2024-ben Magyarországon havonta, ha az ember puritán módon él?

Figyelt kérdés
Puritán módon azt értem, hogy nem tart autót, örökölt kis rezsijű lakásban lakik, és nincs drága hobbyja. Tételezzük fel, hogy egészséges.
febr. 3. 04:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül vagy? Nem szórakozol és nem iszol alkoholt? Nem cigizel? Akkor 200 körül kijön. Ha pecázni és gombászni jársz, akkor még kevesebb.
febr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rezsi és kaja.. Attól függ mennyiből hozod ki ezt
febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyugdíjas édesanyám havonta 220000Ft-bol el egyedül.

Nem tudom hogy csinálja, de nem fogad el segítséget....

febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csak kajára, rezsire és tisztálkodó, mosószerekre kell költeni, nincsenek háztartási gépek, telekommunikációs készülékek. Ez megvan 120-150 ezer forintból.
febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
nettó 1 millió
febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk van autóm,de saját házban élünk a gyermekemmel,kicsi rezsivel,(vidéken)heti 4x főzök. Mindennel 300.000 ft a havi kiadásunk,így feltételezem,hogy 150-200.000 ft a kérdésedre a válasz.
febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
47k
febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok, van saját 34 négyzetméteres lakásom. Rezsi nagyon olcsó: 30 000-ből kijön minden + 6500 közös költség. Ezek mellett menüt zabálok 1200 forint egy napra, esténként pedig megeszem amit anyám főz hétvégén mondjuk kedd estig, utána hal, konzerv vagy rendelek.


Mindennel együtt én nem költök többet 100k-nál + igényem sincs rá, a tanulmányaimra fókuszálok szabadidőmben. (Persze az más lenne ha nincs szülői támogatás, így a kajával sokat spórolok).

febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Tulajdonképpen bármennyi pénzből meglehet élni, itt inkább a színvonal a kérdés. Neked kell tudnod mire szeretnél költeni. Ezeket vedd sorra, és kb kalkuláld ki mit szeretnél.

Lehet éhenhalósan is élni, meg lehet kényelmesen ( bár utóbbi inkább külföldre jellemző.)

febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező kiadásokkal és étkezéssel 113-ezret számoltam magamnak, a rezsi szintén viszonylag alacsony, és nem albérletben vagyok.
febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!