Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi nyugdíjat kap átlagban...

Mennyi nyugdíjat kap átlagban egy nem-vezető pozicióban dolgozott ember, aki 1960 előtt született?

Figyelt kérdés

Olyan emberek nyugdíja érdekelne, akik nem nem kiemekedő keresetűek voltak, nem voltak kiemelkedő pozicióban, azaz átlag emberek, akik fizetésből éltel, rendesen dolgoztak.

Aki válaszol, egy összeget írjon, meg hogy az illetö mikor lett nyugdíjas korú, és hány éves munkaviszonya volt.

Ismerősök közötti vita miatt érdekel, rettentő eltérő összegeket mondanak és fogalmam sincs, mi lehet valamennyire reális.

Előre köszönöm a segítő válaszokat.



febr. 6. 10:54
1 2
 11/11 Dkov06 ***** válasza:
Sziasztok! 29 éves vagyok rokkant nyugdíjas. Én Burger King ben dolgoztam 3 évet és a utalt összeg olyan 158680ft volt kapok olyam fogyatékossági támogatással együtt 264 ezer Ft kb 3 év alatt rendesen emelkedett nekem én jókor mentem nyugdíjba
márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!