Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten hátrányból indul a...

Pesten hátrányból indul a jelentkezők között az, aki Veszprémbe járt egyetemre?

Figyelt kérdés
febr. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális cég nem nézi, honnan van a diplomád, csak hogy megvan-e és hogy értesz-e ahhoz, amihez kell.
febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem valószínű.
febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi hátrányt nem jelent. A Pannon Egyetem az ország egyik elismert egyeteme. Akár Budapesten is vannak sokkal névtelenebb és színvonaltalabb intézmények, amelyek valahogy egyetemi rangra emelkedtek, bár messze vannak egy valódi egyetemtől. A Pannon Egyetem messze nem ilyen, hanem valódi egyetem.
febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1: szakmafüggő, de nyilván ez elsősorban pályakezdőket érint. Pl a jogászoknál van hogy nézik, de Veszprémben nincs jogi kar.
febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy cégnél, amit nem nevezek meg, egy hölgyemény a Veszprémi Egyetem okj-t végzett, nagyon bevállalós és már felsővezető. 4 év alatt fellovagolt, de sötét mint az éjszaka. Tudta, hogy kinek kell kikapcsolni az övét. Azóta sem ért a munkájához, csak a beosztottjait tudja b@sztatni. Szóval nem gáz a Veszprémi Egyetem.
ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!