Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák amikkel...

Melyek azok a munkák amikkel sokat lehet utazni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Stewardess.
2009. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kamionsofőr
2009. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pilóta. Vasutas. Buszsofőr. Még bkv-ellenőrként is kiutazhatod a lelked, ha nem a metrómegállóba hanem a buszjáratokra osztanak be.:)
2009. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztonságtechnikával foglalkozom. Az ország egész területén vannak ügyfeleink, így keresztül-kasul bejártam már Magyarországot.
2009. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A pénzüggyel is sokat lehet utazni:)
2009. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én orvoslátogató vagyok és 7 megyébe járok

napi 200-500 km-t vezetek

2009. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idegenvezető.
2009. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát például a fotós, kutatóbiológus vagy régész. Mondjuk nem tudom hogy külföldre szeretnél-e utazni vagy a hazád területét bejárni. Az idegenvezető az nem utazik hanem egy helyen mutatja be az érdekességeket szóval szerintem ezt hagyjad. Én személy szerint a fotós munkát ajánlom. De ha valami jó céged lesz ahol sokat keresel akkor is rengeteget tudsz utazni (persze jól megfizetve). A filmesek is elég sokfelé járkálnak. Remélem segítettem :)
2009. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én játszótereket építek az ország egész területén, úgyhogy ezzel is lehet utazgatni.Persze van úgy is, hogy a szomszéd faluba kell mászoka, de odan is utazni kell, igez keveset de az utazás az utazás akkor is ha csak 5 Km-t megy az ember.
2009. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagyobb utazásokra gondolsz, akkor nem biztos, hogy az annyira jó dolog. Látszólag irigylésre méltó, aki egyik héten a Amerikában, másik héten Kínában jár, de ha megkérdeznéd, akkor lehet, hogy azt mondaná, hogy már elege van egy kicsit a sok utazástól. Mindig másik szálloda, pakolás, örökös repülgetés, időzónáktól teljesen kikészülsz stb. Nézelődni nagyon nem feltétlen van idő, hisz munka miatt repültél oda, ahova. Család meg örökké jó messze lesz.

Szóval látszólag jó dolog, én is irigyeltem egy időben, amíg nem olvastam az árny oldaláról.(Nekem nincs ilyen munkám, csak belegondoltam mit érezhet az, akinek ez állandóan így van.)


Szóval ha utazni szeretnél akkor szerintem jobb ötlet megfelelő pénzügyi hátteret teremteni magadnak aztán szabadidődben hobbiból utazgatni amerre tetszik.

2009. jan. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!