Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 31 éves vagyok és 4 év 9...

31 éves vagyok és 4 év 9 hónap van összesen be dolgozva és nagyon sok munkahelyem volt Ezt a munkáltató mennyire nézi rossz szemmel ?

Figyelt kérdés
febr. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol rákérdeznek miért váltasz ilyen gyakran, de nem mindenhol szempont.
febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Normális helyre nem vesznek fel ilyen megbízhatatlan, 0 tapasztalattal rendelkező embert.
febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kinek mennyi a sok? Mondjuk én nem vennék fel olyan embert, aki gyakran ugrál. Na meg 31 évesen kevés szerintem a 4-5 év. Hát ha még 10 munkahelyből jön össze. Esetleg azt tudod csinálni, hogy az önélterajzodban nem tüntetsz fel mindent, csak ami a megpályázott állás miatt fontos, vagy csak a hosszabbakat.
febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Mennyi az a nagyon sok munkahely?

A 3-6 hónapig tartó munkahelyeket ne írd bele. Ha beszélsz nyelvet, akkor írj bele 2-3 éves külföldi munkát az elejére. Nem tudják leellenőrizni.

febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ.

Ha pl. van három diplomád/szakmád és mellette dolgoztál időszakosan, akkor nem olyan gáz. Ha 8 általánossal ennyi az össz teljesítményed, akkor már problémásabb

febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Lőtéri kutyának sincs hozzá köze. A cég azt nézze, el tudod e végezni a munkádat inkább
febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közük hozzá évente kb 40 ezer cég szűnik meg és kb 36 ezer alakul. Majd ha az ország nem itt tart akkor senkinek se lesz 40 50 munkahelye!
febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Mellesleg azt is mondhatod hogy gyakran költöztél...

Ahhoz sincs semmi közük!

febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy be is vallhatod, hogy alkalmatlan vagy mindenre is.
febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!