Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lemondjak a home office-ról,...

Lemondjak a home office-ról, egy jobban fizető állásért?

Figyelt kérdés

Évek óta hibrid munkarendben dolgozom, és félek , h nem fogom kibírni a mindennapos irodai jelenlétet.


Viszont jóval több fizetést kapnék.



febr. 13. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10

Már eljöttem a volt munkahelyemről, mert mérgező volt.


Most 2 állásajánlat között vacilálok.


Ahol nincs ho, ott nagyon szimpatikusak voltak az interjún, a másik helyen van 2 nap HO, de annyira nem voltak szimpik.


A bejárós hely közelebb is van és jobb a fizu.

Idővel biztos megszoknám, korábban is dolgoztam már irodából.

febr. 14. 14:17
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Ahol nincs Ho ott majd az irodába cumizol ahol van az meg ugyanolyan lesz mint amit otthagytál! Inkább keress tovább...
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#8 Huawei. De igazából nem csak a céggel volt baj itt, nem volt valami hú de jó az cég az tény, de kivétel nélkül minden call centeres munka ilyen. Lánchoz vagy kötözve és mivel egy majom is képes megcsinálni a munkát ezért nem fizetnek sokat.
febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb lassan minden magyar melóhely ilyen...

Ami nem ott a családtag a főnök...

febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló dilemmában voltam. Volt egy ajánlat X forintért, teljes távmunka. És volt egy másik kb. 25%-kal többért, ahova heti háromszor be kellett volna járni. Az előbbit választottam, nem bántam meg.
febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!