Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szorítják háttérbe...

Miért szorítják háttérbe azokat az embereket akik elvégeztek egy szakmunkás képzőt,egy esti középiskolát érettségi nélkül?Hiszen több iskolába jártunk mint az aki csak egy szimpla gimnáziumba járt!Nekünk már járna vizsga nélkül is a bizonyítvány!

Figyelt kérdés
febr. 21. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér a szakmunkás bizonyítvány.
febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nos várjunk csak egy kicsit! Mennyi vezetőnek van csak szakmunkás bizonyítványa? Mégis boldogulnak! Az érettségivel mindenki kitörölheti ! Nem tudtok még egy búzamagot sem elvetni, hogy abból legyen valami! Sokra mehettek az érettségivel a mai világban !
febr. 25. 14:49
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az érettségivel mindenki kitörölheti!"


Akkor miért sóvárogsz az érettségi után?

febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk, ha éhínség lesz mire mész vele!
febr. 25. 15:20
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi komplexusod van? A Walking Deadbe képzeled magad, hogy éhínség lesz?


Ha nem lesz fizetőképes kereslet akkor a szakmunkás is éhenhal majd.


Én nem írigylem a szakmunkás bizonyítványodat. Kívánom azt, hogy boldogulj az életben, mint én diplomával.


Ez a vita meddő veled így kilépek a topicból.


Béke Veled!

febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az erettsegihez le kell vizsgazni, mindegy hogy hany evet jartal iskolaba, nem adjak automatikusan soha.

A szakmunkasba nem ugyan az a tananyag mint egy szakkozepbe. En leerettsegiztem es elmentem nappalin szakmunkasba.

11 osztalyba kezdtem, szoval olyanokkal akiknek nagyreszt 10 osztalyuk volt. Nem vettek komolyan a tantargyakat mert nem kellett vizsgazni beloluk, ezert a matek is jobban inkabb szintentarto volt nekik.

11.tol mar jobban csak szakmai targyak voltak, kivetel angol es tesi, de ezeket sem vette komolyan senki. Nem kellett futni hogy kapj egy jegyet, nem kellett angolul sem tudni es csak nehany szot tanitottak meg.

Na ezert sem egyenlo a szakmunkas a gimivel, akkor sem ha 2-3 kulonbozo szakmad van.


Ez most olyan mintha kamionos jogsit akarnal mert 1 millio km-t vezettel autoval es korlatlan motorra is van jogsid. A ketto nem ugyan az.

márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ha éhínség lesz, akkor mire megy majd a burkoló vagy a cipész? Ők is ugyanúgy éhezni fognak...
márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nekünk már járna vizsga nélkül is a bizonyítvány"


Persze...tudod mi jár neked? Amiért megdolgoztál. Addig max a szád jár.

márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!