Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Targoncásként nettó 533.843...

Targoncásként nettó 533.843 Ft jónak számít? 1 műszakban vagyok, 19:40:4:00-ig. 25 év alatti vagyok.

Figyelt kérdés
febr. 27. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Látom sok embernek savanyú a szőlő"


"A kommentelők többsége meg örül ha eléri a 300.000 nettó fizetést"


Minek teszed fel a kérdést, ha Te magad is tisztában vagy vele, hogy a Te korosztályodhoz képest ez egy jó fizetés?


Kb annyi értelme van, mint amikor Józsika kiírja, hogy senior full-stack fejlesztőként nettó 2,5 milliót keres külföldre dolgozva, ez jó fizetés-e...

febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem havi 10 milliós profitom van vállalkozóként. Ez jó fizetés kérdező?
febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xKakashix ***** válasza:

Ne hallgass a bolondokra, tisztelet a kivételnek, 1 műszakra teljesen jó fizunak számít, nyílván van olyan hely, ahol többet tudsz keresni de ott 90%-ban szét is vannak hajtva az emberek, 12-zés kötelező túlóra stb...

Egyből leszólják az embert ha nincs közel 1 milliós kereste, holott a valóságban az átlag fizu nagyon messze van ettől... fölösleges más szakmát ideírni, hogy ezzel meg ezzel ennyit keresel, vállalkozó vagy stb.. könyörgöm targoncázásról van szó, ne legyetek már tatamók.

márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!