Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tesztek, ha utáltok egy...

Mit tesztek, ha utáltok egy munkahelyen dolgozni? Kerestek mást?

Figyelt kérdés
márc. 5. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem dolgozok ott többet.
márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
pontosan
márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Mivelhogy utálnék (bármilyen) munkahelyen dolgozni, ezért vállalkozó és befektető vagyok. Nem másnak dolgozok, hanem magamnak, ill. a vállalkozóként megkeresett pénzem dolgozik nekem.
márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Eddig egy olyan munkahelyem volt, ahol nem jöttem ki a főnökömmel, és reggelente gyomorgörccsel mentem be.

Amikor már tarthatatlan volt, váltottam, és soha nem bántam meg.

márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Kilépek azonnal
márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Csovezek
márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Most olyan helyen vagyok, ahol nem annyira mennek jól a dolgok. Szeretnék váltani, de át kéne néznem pár szakmai dolgot ahhoz, hogy interjúkon érdemi esélyem legyen és most egyéb magánjellegű gondjaim is vannak. Úgy még nem mondanék fel, hogy nincs biztos hely máshol, annyira azért nem utálom.
márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!