Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan illető, akinek...

Van itt olyan illető, akinek 2 munkahelye van? Lenne hozzá néhány kérdésem.

Figyelt kérdés
Van egy munkahelyem, napi 8 óra munka, heti 5 nap, közepesen nehéz fizikai gyári meló, hétvége általában szabad, de vannak elrendelt túlórák. Hétvégi munkát keresek, mivel vidéki vagyok és 1,5 órát utazom naponta a melóhelyre, valamint haza (azaz 3 órát). Amikor van túlóra elvállalom, mert kell a pénz, de sajnos nem elég a családi körülményeim miatt. Ti, akik 2, esetleg 3 melóhelyen nyomjátok, hogy csináljátok? Mit melóztok? Maszek vagy bejelentett? Hogyan tettetek szert a második melóra?

márc. 7. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
a 2. "munkahely" a saját vállalkozásom.
márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. munkahelyem nekem is a családi vállalkozás.
márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Senior Séf ***** válasza:
75%
Kérdező, annyira nem kellhet a pénz, hogy az életedet add érte. Mert az bizony elmegy melletted, ha csak a melóra gyúrsz.
márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem örökre akarom a 2 munkahelyet, csak amíg anyagilag helyrejövök.
márc. 8. 16:14
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Aha. Csakhogy az ember nem így van bekötve. Ahogy nő a bevételed, úgy nőnek vele az igények is. Az elmúlt 65 évben számtalan ilyet láttam már, sőt, fiatalon magam is megjártam ezt az utcát.
márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Szakács voltál? A felhasználóneved...
márc. 9. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek speciel olyan nagy igényeim, inkább olyan félrerakó típus vagyok. Amire szükségem van, persze szeretem megvenni. Gitárhúr, néha elmenni korizni, de pl. nem akarok autót, vagy nyaralást a Karibi-szigeteken
márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Sohasem voltam szakács, kedves 6-os. Ezt a nevet a seregben ragasztották rám, amikor villanyoltás után különféle ételek felidézésével próbáltuk elverni az éhünket, és nagyon érzékletesen tudtam leírni egy-egy fogást. Egyébként a SÉF nem feltétlenül KONYHA-főnököt jelent.
márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!