Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben ajánlanátok céget...

Győrben ajánlanátok céget ahol betanitanak targoncásnak és fizetik a képzést?

Figyelt kérdés
Szeretnék targoncás lenni csak még életemben nem vezettem. Olyan munkahelyet keresek ahol kezdőként betanítanak és adnak is munkát.

márc. 11. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze betanítanak , te meg pár hónap után lelépsz Ausztriába 3x annyi fizetésért.
márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze betanítanak , te meg pár hónap után lelépsz Ausztriába 3x annyi fizetésért.


Kérdésre válaszolni látom te se tanultál meg........

márc. 11. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsen!
márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi akkor szokott működni, ha eleve a cégnél dolgozol más munkakörben és jelentkezel átképzésre.

Viszont, csak úgy idegenként, hogy nem vagy a cég munkavállalója, nem fogják fizetni.


A munkaügyi hivatal szokott ilyen tanfolyamokat indítani.De, ahhoz regisztrált álláskeresőnek kell lenni.

márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Borsodi Műhely Kft.

Én is ott csináltam meg. 1 nap oktatás, 2. nap meg a vizsga. Kicsit feketén volt megoldva, de meglett. A targonca kezelést a gyárban tanultam meg.

márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thunderfairy ***** válasza:
46%
Az 1-es válaszolónak igaza van. Amint szerzel olyan tapasztalatot hogy megteheted már lépsz is le a jobb fizetésért. Mindenki ahhoz megy ha tud aki többet fizet.
márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az 1-es válaszolónak igaza van. Amint szerzel olyan tapasztalatot hogy megteheted már lépsz is le a jobb fizetésért. Mindenki ahhoz megy ha tud aki többet fizet.


Jól van, máshol okoskodj ne

az én kérdésem alatt.

márc. 13. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
LOL!
márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobber de lelepni nincs esélyed csak úgy tőlük
márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!