Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutaskisérők. Körülbelül...

Légiutaskisérők. Körülbelül egy évben mennyi szabadnapot kaphattok? Lehetséges hogy ti osszátok be?

Figyelt kérdés
Légiutas kisérőket szeretnék kérdezni elsősorban és cabin creweket. Tisztában vagyok vele, hogy sokuknak nincs szabadidejük, viszont engem mégis érdekelne, hogy hogyan osztják be a szabadnapjaitokat. Lehetséges-e nektek az, hogy az év elején ki lehet választani a napokat, mikor nem kell bemenni? Hogyan zajlik mégis ez? Illetve tudom, hogy mindenkinél másmilyen, ezért szeretnélek titeket megkérni hogy a válaszotok végén írjátok ki hogy melyik légitársaságnál dolgoztok. (pl: Wizzair) Tudtok mesélni a mindennapjaitokról és szabadnapjaitokról? Milyen gyakran találkoztok családtagokkal?

márc. 14. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

30 nap

Kérni lehet szabadságot adott napokra de nem boztos hogy megkapod.

márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!