Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok egy olyan munkahel...

Dolgoznátok egy olyan munkahelyen,ahol 15 órázni kell egy nap? Két nap munka, két nap pihenő.

Figyelt kérdés
márc. 25. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokkal jobban szeretem mint a 8 órát hétfő-péntek.
márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Na kezdjük ott, hogy ez nem illegális? De amúgy csak és kizárólag akkor, hogyha nincs más válsztásom, vagy ha mocskosul megfizetnek.
márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 percet se.
márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez nem hangzik rosszul, csak nem szoktak korrektek lenni. Egyébként milyen munka? Mert nehéz fizikai munkát semmiképp.

A férjem dolgozott egyszer ilyen helyen, azt mondták neki 12 órát van nyitva a bolt, és elég nehéz lenne megoldani váltásban, szóval úgy dolgoznak, hogy egyik héten 3 napot, másik héten 4 napot, a többi szabad. Aha, heti 6 napot ment, mert jaj, nincs ember, de azt nem látta, hogy egyáltalán hirdettek volna, hogy felvegyenek valakit.

márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha korrekt a fizetés és az elszámolás akkor igen. Én úgy vagyok vele, ha már be kell mennem akkor úgy is oda az egész napom. Messze lakom mindentől, így oda-vissza összesen kb. 2 óra elmegy az utazással, szóval csak nyernék rajta.
márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb vendéglátóshely ilyen.

Én meguntam, nem mennek vissza az tuti.

márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

15 óra?!?!?!?!


Azonnal jelenteni a munkaügyi-foglalkoztatási felügyeletnek.


Naponta maximum 12 órát lehet munkára kötelezni.

márc. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy is 12 óra a maximum, de 12 órát sem vagyok hajlandó dolgozni. Egyébként senki nem tud ennyi ideig hatékonyan, teljes erőbedobással, ténylegesen dolgozni. Még a 8 óra is sok.
márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan 210 óra meló havonta, ami 30%-kal több, mint egy normális munkaidő.

Az ilyenre mondanám azt, hogy ez női munka (csinálja a k*va anyád).


Gondolom még ehhez ki is szúrnák a szemedet ilyen nevetséges havi 5-600 ezres bruttó fizetéssel.

márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!