Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól kaptam meg az éjszakai...

Jól kaptam meg az éjszakai pótlékomat?

Figyelt kérdés

Felkerekítve 250 ezer az alapbérem (nettoban) . 6 éjszakát mentem dolgozni (délutánra meg 18-at), és éjjelre 15% jár.

Az órabérem nettoban 1416 ft

Ennek a 15%-a 212.

Tehát éjszakában 1616x8->12944 ft-t kell kapnom egy napra?

A fizetésem 259571 ft lett.. És nem tudom hogy én nem értem hogy kell kiszamolni vagy ténylegesen lebaszták mint ahogy mindenki másnak is?

Légyszi segítsetek, a matek sosem volt az erősségem, de a páromnak is teljesen másképp jöttek ki a számok :c



márc. 26. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Az ő logikájuk szerint az alapber (1416 ft) + 212 ft (a 15%a)

6x8 =48 -> 48x212 -> 10176 ft jön az alapbéremre

(mondjuk az tény hogy amúgy is elírtak 2 órát és a bérpapirom szerint csak 46 órát voltam..

De ezt így kell kiszámolni ténylegesen ahogy ők matekoznak?

márc. 26. 10:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj egy bérpapirt ahol rendesen le van irva, hogy mire mit számolnak. Szerintem ez eleve nem stimmel, mert ha 24 napot dolgoztál abba kéne lenni túlórának is.
márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, most nézem azt elirtam

16 du és 6 éjszakám volt

De ebből egy csúszó nap, ezért kaptam egy pihenő napot

Szóval 6 éjszaka és 15 du-t kell számolni.

Nálunk túlórát nem fizetnek.

márc. 26. 11:30
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

Nem egy nagy stàjsz a matekjuk.

Ha az alapbéred vmi 249k, a pótlék 212forint órànként, 48óràt dolgoztàl le pótlékolva...akkor vajon mennyit kapsz? Kb egy tizest pluszban.

márc. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!