Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 50 óra irodai munka nagy...

Heti 50 óra irodai munka nagy multinál (napi 10 óra), nettó 1.2 millió ft fizetés. Ez mennyire hangzik vállalhatónak?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg "csak" 50 óra hetente, az 9 hónapig kiírható ennyi pénzért. HA tényleg szabad lesz a hétvégéd, akkor ki is tudod pihenni magad meg tudsz akkor programozni.
ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jogos. Majd azt megcsinálom, hogy 2 hónapot pihenek a 9 hónap meló után, mielőtt újra munkába állok.
ápr. 6. 09:46
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Simán. Én elvállalnám és utána jelentős önrésszel vennék egy kis garzont és nagyon boldog lennék.
ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Saját lakás már megvan, azzal nem kell foglalkoznom.
ápr. 6. 09:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor pihennél? A szombat, vasárnap szabad, nem?
ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szabad, de azért az, hogy az ember hazaesik heti 50 óra munka után este fél 7-re és csak a hétvégéi vannak, hosszú távon nem fenntartható.
ápr. 6. 10:18
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Vállalható szerintem, ennyi időt ki lehet bírni simán, pár hónap hamar eltelik. Viszont a pénz jó. És van 2 napod pihenni. Én dolgoztam napi 11 órában, heti hat napon. Na akkor tényleg csak aludni jártam haza. Évekig csináltam.
ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
En elvallalnam.
ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
16: Hogyha neked nem vállalható, akkor meg is válaszoltad a kérdésed: ne vállald!
ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly ez a kérdés? Alap esetben is egy átlag munkaidő már már 8 óra +30-45 perc ebédszunet amit ugye le kell dolgozni. Tehát alap esetben is egy átlag ember 8,5-9 órát bent van a munkahelyén, nettó 250-450 körüli bérért is. Magyarán az átlag emberhez képest kb napi plusz egy órát kell túlóráznod. Nem tudom mit szoktál csinálni hétköznap munka után, de szerintem bőven megeri mindenféleképpen, főleg ha csak pár hónapig kell csinálni, nem évekig, határozatlan idejű szerződéssel. Oké hogy van már saját ingatlan, de ennyi pénzért a hülyének is megéri megdolgozni,foleg hogy tényleg nem heti 60-80 óra munkáról van szó.
ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!