Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudna ajánlani kizárólag home...

Tudna ajánlani kizárólag home office munkalehetőséget, vagy különösen ezzel foglalkozó portált?

Figyelt kérdés

Angol nyelv, AI, MS Office, Adobe programok használata, saját PC/telefon/dolgozószoba nem jelent problémát. Budapestről keresnék, de nagyon szeretnék két éven belül vidékre költözni, ily módon mondhatni hosszútávon gondolkodom. Persze én is keresem a lehetőségeket közben, és köszönöm szépen előre is a tippeket! :)



Szép napot kívánok! :)



ápr. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Gyakorlatilag nem értesz semmihez csak nagyon alap dolgokhoz és nincs piacképes végzettséged sem. Így esélytelen, hogy bárki alkalmazzon home officeból.
ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pár sor - amit csupán az orientáció végett írtam, nem egyenértékű az önéletrajzommal. Eddig nem ezekkel a képességeimmel kerestem pénzt, de ezután ezzekel szeretnék, mert az otthonomból szeretnék dolgozni. Jelenleg szinte bármi megfelel, bízom benne hogy előbb-utóbb gyümölcsöző lesz ez a fajta nyitottság. Korábban már lett volna alkalmam egyébként is nemzetközi ügyfélszolgálatnál, de éjszakára jelentkeztem, és párom egészségügyi állapota miatt kénytelenek voltunk áttérni a nappali életmódra, így sajnos elúszott ez a lehetőség. Mindenesetre egyéb változásokból kifolyólag újra tudok vállalni éjszakát is.
ápr. 8. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Sztem az angol mellé kellene még egy keresett nyelv. Vagy valami speciális tudás.
ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó pár nyelv tanulásába belekezdtem már, sőt - egyik kedvenc hobbym fura nyelvű dalokat tanulni. Ez persze valóban nem jelent tárgyalóképes extra nyelvtudást. Ha lenne már egy biztos helyem, ahol hagynak időt egy másik nyelv elsajátítására, nekem az is megfelelne, még örülnék is neki. :)


Egyébként pár hónapja még rengeteg helyre kerestek home office ügyfélszolgálatosokat nyelvtudás nélkül is, Vodafone meg ilyesmi helyekre. Ezeket mind le fogom csekkolni újra (- és valószínűleg újra), mindössze gondoltam itt is adok egy esélyt a dolgoknak, mindig is szerettem a gyakorikerdeseket. :D

ápr. 8. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Linkedin-en beállítod, hogy home office, vagy hibrid, és úgy keresel.

Alapvetően elég kevés az a munka, ahol 100 %-ban home office-ban lehet dolgozni, inkább a hibrid a jellemző.

ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked max az onlyfans vagy a roszlanyok lesz homeoffice ilyen 0 tudással...
ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es Vodától engem is kerestek, heti 3 napot be kell járni. Persze gondolom attól is függ a főnököd mennyire rugalmas.
ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Személyes tapasztalatból mondom hogy a legtöbb hybrid pozíció az valójában teljes home office csak a munkavállaló kisugárzásától és talpraesettségétől függ.


A jelenlegi munkahelyemen is ez volt a helyzet a TL / HR-es hölgynek húztam a számat a heti 2 nap bejáráson, de végül az alap bérigényemen túl (1,8M) mondtam, hogy egye fene ha dobnak rá még bruttó 300k-t akkor megoldom a bejárást (II. kerületi penthouse lakásomból kell átmenni a III. kerületi HQ-ba). Az első munkanapomon megjelentem az irodában már ott feltűnt mindenkinek, hogy micsoda impozáns, intelligens, jó kisugárzású, magas, sportos, okos, budai születésú Úrral van dolguk nem holmi leszakadt vidéki barkaszsofőrrel. Már az első héten mondtan a felettesemnek, hogy többet én nem fogok befáradni az irodába, szóval vagy dolgozhatok az erkélyemről kényelmesen vagy munkahelyet fogok váltani mert sorban állnak ilyen őstehetségért a cégek mint én vagyok. Probléma nélkül beleegyezett, evidens hogy egy ilyen kuriózumot minden áron meg akarnak tartani mint én vagyok. Az online jelenléti ívben behúzgálom, hogy hetente 2x bent vagyok és kész, így is jóváhagyják mert nincs más választásuk.

ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!