Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy munkalehetőséget...

Kaptam egy munkalehetőséget külföldön,de még kellene két hetet dolgoznom az előző munkahelyen?

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő, párommal lassan egy éve vagyunk együtt,

Előtte volt egy 4 éves párkapcsolatom, ahol az exem elég jól kereset így ő azt szerette volna ha háztarást vezessek otthon, jól működött a dolog de a kapcsolatunk meg romlott 4 év után, így közös megegyezés alapján szakítottunk,

Rá pár hónapra meg ismertem a mostani páromat, el mentem dolgozni vendéglátásban nagyon jó volt, de nem fizetett elég jól így el mentem egy gyári munkában amit utálok, közben kaptunk egy állás lehetőséget külföldön ahol ismét vendéglátásban fogok dolgozni jobb pénzért mint itthon,

Nagyok sokat dolgoztam a gyárba és jobban le fáradtam mint abban a 8 órában mint ha 12 óráztam volna egy étteremben, tegnap kellet volna mennem éjszakába de nem volt hozza erőm, így nem mentem de nem tudtam hogy mit csináljak hagyjam ott vagy még menjek két hétig mivel május 1 megyünk ki külföldre így nem írtam a csoportvezetőnek, viszont írt nekem ma hogy mikor tudok újra munkába állni, nem tudom mit tegyek bírjak ki még két hetet és ha igen mit mondjak miért nem mentem? Vagy mondjam meg hogy köszönöm a lehetőséget de nem szeretnék tovább ott dolgozni,

A másik helyzet az hogy félek hogy a barátom barátai azt fogják gondolni hogy link vagyok és egy kicsit a barátom is mivel 4 évig valóban nem dolgoztam,

Mivel nincsenek barátaim így nem tudom ki kérni a véleményüket, a barátom azt mondja döntsem el mit szeretnék

De nem tudom mit tegyek

Ti mit gondoltok ?

Mi lenne a legésszerűbb döntés ?


Válaszotokat előre is knm


ápr. 9. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán vállalják hogy dolgozol még két hetet és utána elhagyod a céget.Kevés az ember már gyári munkára is.

Beszéld meg a feletteseddel.

ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, köszönöm a választ 😊
ápr. 9. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem dolgoznék (ha megtehetem), inkább készülnék a külföldi munkára. Ott azért más lesz minden, fel kell rá készülni.
ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy hogy lehetsz ennyire fogalmatlan. A rendes munkavállalói felmondás esetén még 30 napig ott kell dolgoznod, a közös megegyezést pedig nem véletlenül nevezik úgy.
ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont így lehetek, ez legyen a legnagyobb problémád az életben 😊
ápr. 9. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Örülnék neki, ha ennyi lenne a legnagyobb problémám az életben. Viszont nem én tettem fel ezt a kérdést.
ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én meg nem szar választ adtam 😊

Inkább pörgettél volna tovább 😁

ápr. 9. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Valóban jobban jártam volna, lol.
ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben: ha birnek, mennek meg 2 hetig, eltennek ebbol a penzbol es a jovobeli kereseteimbol is annyit, amennyit csak tudok, magamnak. ;-)
ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha van még szabadságom, biztos kivenném, a maradék időre táppénzre mennék. Mindenesetre biztosan nem dolgoznék ebben a 2 hétben, készülnék a költözésre. Tudod te az mennyi macera lesz? Itt is, meg első pár hétben kint is? Az nem úgy van, hogy felülsz vonatra, és másnap kezdesz…

Kit érdekel, más mit gondol?

ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!