Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel jobb irodai munkáské...

Mennyivel jobb irodai munkásként dolgozni, mint fizikai munkásként?

Figyelt kérdés

Nyilván egy számítógép előtt nagyon jó dolog lehet pötyögni, mint mondjuk ápolóként pelenkázni, vagy pakolgatni egy boltban. Továbbá ember, és ember között is van különbség, egy irodai munkást sosem néznek le, mint egy bármilyen fizikai munkást.

Nem egyszer kerültem már megalázó helyzetbe. Egyszer mentem egy irodába valami ügyemet intézni, ahol a volt osztálytársam érettségivel ott ült, éreztem, hogy lenéz, a beszédéből is. Még én szégyelltem magamat belül, hogy belőlem bezzeg semmi nem lett, és én semmivel sem tudok büszkélkedni.


ápr. 13. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
56%-al
ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal jobb mert télen van fűtés és nem kell esőben-fagyban is kimenni kamiont pakolni.
ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Napi 8 órában megvan a millió feletti alapbér, bónuszok, előmeneteli lehetőség, gyorsan fejlődő cég, stb. Kubikolna a rosseb.
ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%

Számomra ez nem olyan fekete-fehér, függ a közegtől is. Voltam takarító meg multi ügyfélszolgálatán is, utóbbinál baromi jól kerestem, de még egy olyan undorító, hányinger céget, nulla betanítást, nem segítőkész, hátam mögött leszóló kollégákat (tisztelet a kivételnek) nem akarok soha többet, ezerszer jobban élveztem a takarítást a kis csapatunkban vagy akár egyedül is. Igen, megterhelőbb volt fizikailag, de jókedvűen csináltam, a “klassz” légkondis irodába meg egy hónap után gyomorgörccsel ültem be…

Ellenben a mostani irodai munkámat a fantasztikus csapattal nem cserélném el semmire. Pedig kevesebbet fizet a multinál.

ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!