Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatonlellén tapasztalat...

Balatonlellén tapasztalat nélkül konyhai kisegítő munka lenne a könnyebb vagy a pincér? 24L

Figyelt kérdés

Megmondom oszinten szamolni nem tudok, a pincer munkatol azert felek mert ha nem szamolhatnam ki a visszajarot valamivel, nem tudnek visszaadni. Amikor fizet a vendeg ott helyben kell visszaadnom azonnal?

Konyhai dolgokat meg nem birom, egesz nap pl hamburger hust sutni meg ilyesmik, ez nekem unalmas meg a konyhan egesz nap osszezarva ugyanazzal a par emberrel es vagy ki jovok veluk vagy nem..a pincer jon megy, nincs annyira helyhez kotve.

Ha tudnek szamolni nem gondolkodnek egy percet sem azon, hogy pincer munkat valasztom, az valtozatos porgos de nem tudom..

Szerintetek? Egyebkent egy fiatal szep lany vagyok nagyon illene hozzam a pincerkedes csak az a baj nincs onbizalmam.


ápr. 15. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Pincer
Konyhai kisegito
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Pincernek menj. Az onbizalmat ugy kell novelni, hogy belerakod magad a helyzetekbe. Lesznek botlasok, de sikerelmeny is. Szamolni megtanulsz.
ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A hely ahova megyek a konyhan keresnék 600 ezret pincerkent joval tobbet gondolom..

De a szamolas nem megy es nagyon felek tole. Amugy emberekkel szeretek foglalkozni azzal nincs bajom csak az a matek

ápr. 15. 11:06
 3/16 A kérdező kommentje:

Gondolom sokat kerekitenek, kerek osszeg eseten vissza tudnek adni de nem mindenki fog egesz nap kerekiteni.

Es tudom hogy gyakorlat teszi a mestert, de nagyon szegyellem magam amiert nem tudok visszaadni es felek hogy a fonok azt mondja minek mentem oda ha nem tudok szamolni. Konyhan meg ilyen nincs, de ott meg nagyon rossz lesz

ápr. 15. 11:08
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Kifogaskereses.

Gyakorold otthon a szamolast, ez azert nem professzori szint. Vagy menj a konyhara es legyen neked rossz. 🤷‍♀️

ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Nem. Igyis ugyis megyek miert keresnek kifogast? Eppen azon vagyok hogy lenne jobb
ápr. 15. 11:18
 6/16 anonim válasza:
Ma már semmit se kell számolnia egy pincérnek.
ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg a masik, nem foloslegesen paraztatod magad? Ott nem ugy van, h a pincer elviszi a penzt, beuti a penztargepbe es viszi a visszajarot? Hisz blokkot is kell adnod, az meg csak igy lehetseges. Es akkor vagy a gep kiszamolja neked, vagy ott a gep mellett szamologepezel. Meg esetleg csomoan kartyaval fizetnek.
ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gép számol mindent, csak felírod amikor kéri a vendég, beütöd hátul a gépbe a megfelelő asztalhoz, az pedig számolja a fogyasztást. A végén kinyom egy nyugtát, az azon lévő végösszeget beütöd a pénztárgépbe, kinyomod a hivatalos blokkot, a kettőt a vendég elé teszed, kimondod a végösszeget, a vendég meg vagy kártyával fizet, vagy általában felkerekíti az összeget, így annyit kell számolnod, hogy 20 ezrest adott, 18 ezerből kért vissza, akkor 2 ezret adsz. Vagy kártyával ennyit se, oda te beütöd az összeget, ő a borravalót (vagy kiegészíti készpénzben), lehúzza a kártyát és nem kell visszaadni semmit. Ritka az (főleg hibás teljesítésnél fordul elő, például mást kapott, vagy rosszul lett elkészítve), hogy pontosan a végösszeget fizetik. Akkor meg hátra mész az apróért, ott be tudod ütni egy számológépbe.
ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha rühelled a vendeglätäst akkor minek akarsz dolgozni benne? Akkor mennj droid munkära szalag melle...A vendeglätäs pont attol szep,hogy nem unalmas es egy csomot lehet bosszankodni a sok agyhalott idiotän... is.. :D
ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

8

Ez már nagyon ritka sajna. Általában fizető pincér van aki valamilyen rokona a tulajnak, így a jatt az úszik (többségében).

ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!