Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladnátok 5 nap után?

Feladnátok 5 nap után?

Figyelt kérdés
5 nap után, ha úgy érzitek nem megy az új munkhelyen a dolog , úgy ahogy szeretnétek, feladnátok?

ápr. 15. 14:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, az, hogy kevésnek èrzem magam

Meg a felelősség

ápr. 15. 19:00
 12/21 A kérdező kommentje:

Igazából nem nagyon találomm a helyem , lassan egy éve.

Mostanában elég sok mindent feladtam, mert úgy érzem nem fog sikerülni , nem tudom megtanulni.

Igazából talán , én adnám fel , minthogy elküldjenek.

Nem tudom mi a megfelelő szó erre.

ápr. 15. 19:04
 13/21 A kérdező kommentje:
* találom
ápr. 15. 19:12
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel. Addig úgy sem fognak bedobni a mélyvízbe, amig stabilan nem fogsz tudni úszni, még ha nem is tudod, de szinte biztos vagyok benne, hogy van mentorod a hátad mögött aki a képességeidet figyeli. 5 napot már lehúztál, kettőnél már rezeg a léc az alatt akiben semmi nincs. Nálad ez nincs meg.Tehát valamit találhattak.. Nézd a dolgok jó oldalát..felelősséged pedig az egész élted és minden szereplője felé van/volt..
ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hónap után gondolkodj ezen; kell annyi idő a döntéshez. Én az első két hétben folyamatosan fel akartam mondani, de valamiért kitartottam. Egy hónap alatt azért sikerült beilleszkedni, elfogadni a helyet (még jól is éreztem magam).
ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
De hát azt mondtad, hogy kereskedelem, nem? Kasszázni meg árut feltölteni egy rosszabb képességű zoknismajom is tud, nehogy már ezt feladd.
ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
16 Elég nagy ismeret-és tájékozottsági hiányra mutat ha valaki csak bolti dolgokra gondol kereskedelem címszóval:)
ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
@17 Tekintve, hogy a kérdező a vesszőket sem nagyon tudja használni, feltételeztem, hogy nem logisztikai főosztályvezetőként helyezkedett el éppen.
ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
18 Ha sosem használna vesszőket, és csak érettségije lenne, sem lenne gond ha a szakmájában meg profi lesz vagy lenne vagy tökéletes kommunikációs alapokkal rendelkezik hozzá. A gyémánt is először csak szürke kavicsnak tűnik, de mennél jobban csiszolja az ötvös, annál szebbé válik egy idő után. Hogy nem használja a vesszőket? nem a vesszőkön fog múlni, hogy beválik-e.Ez maximum a suliba számít, az osztályzó tanárnál, aki nem egyszer a férjnek/feleségnek adja át a dolgozatok javítását, ha már unja.
ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ: mennyi a fizu, amúgy szeretem-e, milyen a légkör, milyen a vezetőség és a kollégák, mennyire van közel a munkahely stb, mert ha van értelme, akkor nem adnám fel.


Ha minden xar, akkor akár már a 3. napon is otthagynám.


Nem kellenek mártírok.


Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e.


De tapasztalatom szerint ami a legelején nagyon xar, az később sem lesz sokkal jobb..

ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!