Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordul, hogy elalszol, és...

Előfordul, hogy elalszol, és emiatt csak később kezdesz el dolgozni multinál?

Figyelt kérdés
Volt h lemaradtál egy meetingről? Mi volt a következménye?

ápr. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha tudom, hogy fontos dolgom lesz reggel ÉS nehezen ébredek, akkor beállítok akár több ébresztőt is, különféle eszközökön.
ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem most elofodult. Le is csesztek picit. Sajnos nem keltem fel az ebresztore.
ápr. 15. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Persze, a munkaidőm papíron 8-tól tart 16:30-ig, én minden nap 10 körül kelek és olyan 4 körül fejezem be a munkát vagy kicsivel előbb. Sosem szóltak érte egy rossz szót sem.
ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgozok elég flexibilis a munkaidő annak ellenére hogy sehol sincs leírva, hogy az. Ha fáradt vagyok akkor 9 helyett 10 re is bemehetek, vagy home office és akkor kb 5 perc gépet kapcsolni.


Nekem max céges buli után volt az hogy kb átaludtam a napot, de kb mindenki számított rá hogy nem lesz aznap semmi.


Reggeli meetingek elég ritkák, ami van az is áltálába olyan hogy senkit se fog érdekelni ha egy standupot kihagysz.

ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Volt már, hogy kicsit tovább aludtam és az is előfordul, hogy reggel eltelik az idő a kutyasétáltatással, reggelivel, stb és csak fél 9 körül ülök le dolgozni. A daily-t nem szoktam kihagyni, de napközben is van, hogy el kell intéznem ezt-azt. Minthogy rugalmas a munkaidőm és óradíjam van, így szinte mindegy, mikor és mennyit dolgozok.
ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt. Egyébként ha nem olyan komoly meetingről van szó ami a cég vagy cégcsoport számára kellemetlen, vagy anyagi hátránnyal jár, azaz csak közvetlen kollégák közötti meetingről van szó, akkor nem kell vele foglalkozni. Kimarad, kimarad, had pampogjanak, ezért nem fognak kirúgni egy multitól. Ha 1 hónapig nem mennél be, valószínűleg kirúgnának, de egy jelentéktelen meeting max. 1-2 ember csőrét ba_za, azzal meg nem kell foglalkozni. :D
ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem az utobbi 10 evben nem kestem elalväs miatt... volt olyan hogy baleset miatt dugo volt a pälyän, de ekkor oda telefonältam.
ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!