Usába költözni?

Figyelt kérdés

Az usába szeretnék költözni gépésztechnikus végzettségem van ezzel szeretnék majd elhelyezkedni azért fogok kimenni mert ott ezerszer jobb és könnyebb Az élet elegem van magyarországból.


Van egy ismerősöm aki a zöldkártyát elintézi szerintetek tudok egy jómódú életet teremteni ott?



ápr. 16. 17:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a kerdezo az sem tudta hogy ott nem a metrikus remdszert hasznaljak..
ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán látok itt a gyakorin olyan igazán hasznos választ, mint a 20-as. 👌
ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Illegálisként az USA-ban 10-20 millió mexikoival versenyezni az ilyen típusú melokra ahol ilyen embereket felvesznek nem lenne rózsás. Sztem olyan sem lenne mint itthon eletszinvonalban.
ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy időszak amikor én mernokkent próbálkoztam volna, de külföldi fórumokon olvasgatva elengedtem a dolgot. Nagyon esélytelen lett volna a hivatalos ut. Nagyon speciális tudással rendelkező szenior szoftverfejlesztőket, egészségügyben tapasztalt novereket kerestek szinte csak akkoriban amikor olvastam amerikai fórumokat.
ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak nem az elnök az a bizonyos ismeros akkor eselytelen
ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
Ne halgass a károgókra csajszi! Nekem is azt mobdtàk hogy lehetetlen aztán mégis itt vagyok LA-ben 10 diploma nélkül 😆🥰🥰🥰
ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
26: beházasodtál?
ápr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
A #26-os Vajna Timi volt.
ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Előbb a helyedben a nagy kiköltözés előtt eltöltenék 3-4 hónapot, mielőtt meghoznék egy ilyen "életre szóló" döntést.

Azért életre szóló mert az USA politikája olyan, hogy már munkavállalási vízumot sem könnyű szerezni, letelepedésit meg szinte lehetetlen is!


Kimehetsz melózgathatsz feketén ahogy millió másik bevándorló is, de csak egyszer kapjanak el..

Kiutasítanak és örökre ki is tiltanak!

ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!