Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 éves nőként mibe érdemes...

25 éves nőként mibe érdemes bele kezdeni ami a jövőben jövedelmező lehet? Szeretnék pénzt gyűjteni de nem tudom mibe kezdjek bele , ötleteket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Bármibe, amibe 25 éves férfiként.

Legyél burkoló.

ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem te is tudod a választ.
ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz? Mennyi tőkéd van? Hány nyelvet és milyen szinten beszélsz? Hol laksz? Mennyire vagy mobil? Milyen "infrastruktúrád" van? Egyáltalán miben gondolkozol? Fő állású vállalkozás? Szellemi vagy fizikai munka? Milyen szektor? Szolgáltatás vagy termék előállítás? Kereskedelem?


meg még vagy 5000 kérdés, de kezdetnek ha ezekre tudsz válaszolni, lehet gondolkozni.

ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Lakásos prosti + of
ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Jaj hagyjuk már ezeket a rosszlany ajánlgatásokat. Oke, lehet keresnek havi 1 misit vagy többet de azért a magánéletre erősen kihatással van, nem ajánlgatnám. Egyébként cukrász, fodrász nem játszik ? Netán inkább felsőfokú kepzes érdekel?
ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szempillázás ami úgy érdekel de nincs kozmetikus szakmám és úgy tudom hogy kötelező hozzá!
ápr. 21. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hát ha ahhoz is lusta vagy, hogy utánanézz, hogy egyáltalán milyen végzettség kell hozzá, akkor a vállalkozás nem a te világod
ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezt a kérdést mindenkinek magának kell megválaszolni. Mi tetszik neked, mihez értesz, stb.
ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!