Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másoknak hogy sikerül magukat...

Másoknak hogy sikerül magukat benyalni egy jó munkahelyre?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a polgármesternek gyűjtött szavazatokat, és azóta is érettségivel a hivatalban ül, mint irodista. Nekem meg még csak esély sem jut semmire. Elmegyek állásinterjúkra, és nem engem választanak. Másoknak meg még csak szenvedni se kell egy szálat se a jó munkahelyért.
máj. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem "mások" NEM benyalják magukat, hanem van normális végzettségük, emberileg is rendben vannak, egy állásijterjún képesekm pozitívan viselkedni ahelyett, hogy másokra irigykednének vagy másokat gyanusítgatnának.


Ha TÉGED nem vesznek fel, akkor a hiba BENNED van!

máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Biztos rosszul csinálsz valamit. Amikor te nyalsz, akkor nem feledkezel meg az ánuszrózsáról sem, ugye...?
máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem benyalással, hanem társadalmi (főleg rokoni) kapcsolatok segítségével szerzi a sok harmadrangú személy a zsír állásokat.


Fiatalok - főleg nők - még szexel is jól bejuthatnak valahova, ez is teljesen hétköznapi jelenség, amit bárki megfigyelhet.


Sajnos egy degenerált társadalomban így mennek a dolgok, és ez meg is látszik a gazdasági (vissza)fejlődésen is!

máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha szellemi munkáról beszélünk, akkor kell egy diploma.Lehetőleg ne bölcsész, filozófus hasonló.Minimum egy gazdasági.


Aztán, el kell tudni adnod magad.Az nagyon sokat számít.

máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Jol interjuztam
máj. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Eddig a 24 ledolgozott évem alatt 4 munkahelyen volt jó fizetéssel. Sehol nem volt protekcióm és sehol nem nyaltam.
máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
5 év vezetői, 1 év tanácsadói tapasztalat, 3 diploma, angol C2, plusz nem fejlesztői szintű, de elég oké technikai tudás. Egyetemmel együtt olyan 15 évnyi befektetés volt a benyalás.
máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok hivatali ember aki közszférás bértábla alapján kapja a fizetését azok egyáltalán nem keresnek ám jól.
máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#


De, mégis elvannak szállva maguktól.

Az én városomban is olyan nagyképűek,arrogánsak, alig férnek be a hivatal ajtaján.

máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nulla nyalással, interjú, felvettek, teljesítek, már vezető vagyok.

Nem azért nem vesznek fel, mert nem nyalsz, hanem mert nem vagy elég jó arra, amire pályázol.

máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!