Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allaskeresesnel jart mar igy...

Allaskeresesnel jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés

Mindketto nagy multi ceg.


1. Felhiv, hogy menjek interjura, kuld emailt is idoponttal. Az interju napjan hiv, hogy megse menjek, mert beteg az ember, de hivni fog x nap korul. (Eltelt 1 hete).



2. Interju utan 2 hettel jon az email, hogy nem engem valasztottak sorry. Ra 1 hetre, hivnak megint, hogy erdekelne-e meg? Mert hosszu a kivalasztasi folyamat, blabla. Azota 1,5 hete megint kuss.


Ti felhivnatok ezeket a cegeket, hogy megis mi ujsag van, vagy hagynatok a fene?


máj. 16. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hagynám a fenébe.
máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeefEater ***** válasza:
90%

Ha az első egyébként tetszik, akkor őket felhívnám és megkérdezném, hogy még mindig nyitott-e a pozíció és megbeszéljünk egy időpontot.


A másodikat hagynám, mert itt a "ló nincs, jó lesz a szamár is" esete forog fenn és most te lennél a szamár.

máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gàz, munkàltatóként mondom
máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Fel nem hívnám. Az nekem költség. Ha nagyon tetszene már előre is, akkor emailt esetleg dobnék.


Amúgy én meg úgy jártam, hogy egy Magyarországon nagyra tartott kiadóhoz (médiacsoporthoz) pályáztam. Fel is hívtak, már akkor meglepett, hogy 2024-ben egy IT pozícióra személyes interjút akartak első körben is. Nekem sajnos az adott időpontban nem volt jó, hosszú hétvégés elutazás miatt.


Megkérdeztem teljesen korrektül, hogy első körben tudnánk-e online interjúval kezdeni, mert akkor gond nélkül be tudom én is szúrni.


Bele is mentek szóban, de azt mondták még felkeresnek, hogy pontosítsuk. Azóta is keresnek.


Én meg nem nekik sem fogok teperni. Nem vagyok öreg, de bohócnak már igen. Főleg nem szeretem a 2010-ben ragadt cégeket.

máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Vezető hely, teams meghívó. Közbejött valami, lemondtam azzal, kérek szépen másik időpontot. Két nap múlva jött az automata elutasító levél. Nincs azzal semmi baj, hogy 2 nap alatt találtak mást, de az gáz, hogy a lemondó levelemre nem feleltek annyit, hogy bocsika, így jártál, hiszen egyszer gondolkodtak bennem, különben nem szerveztek volna interjút velem. Btw, újra hirdetik az állást.
máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
5: de amúgy van vele baj. Ahol ennyi emberség sincs, az irtó gáz. Tulajdonképpen az édesanyád vagy gyereked is vihetted volna a kórházba vagy bármi. Ezt egy takony HR-es valahogy sosem látja.
máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi, hagyom mindkettot.
máj. 16. 20:30
 8/10 anonim válasza:

Én is pont így vagyok. Megyek interjúkra, aztán semmi, még azt sem írják vagy közlik,hogy bocsi,de nem téged választottunk.

Meg telefonos interjú: hívjuk az eredménnyel és semmi :D

Vagy holnap lesz vezetői ülés, akkor döntjük el ki kapja a munkát, utána rögtön értesítem. És 2 hónapja semmi 🫣🤣🤣

máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most hívtak a 3. cégtől, hogy a keddre megbeszélt interjút tegyük át szerdára. Ilyen fejetlenséget a korábbi években nem tapasztaltam sehol.
máj. 17. 14:30
 10/10 anonim válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted...

A másik meg,hogy elvárják ,hogy legyen 3-5 éves tapasztalat, legyél 20-28 éves, legyen autód, legyen laptopod, legyen nyelvvizsga, legyen ez-az. És akkor bruttó 350...Siralmas helyezet van most.

máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!