Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általánosságban mennyi ideig...

Általánosságban mennyi ideig tart egy állásinterjú?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy túl hamar végzek, átlag 5-8 perc.

Elmegy a fél nap az utazással azért, hogy legye egy 5 perc pofa vízit, majd heteket várhatok az eredményre.


Csak szerintem borzalmas ez a rendszer?



máj. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rövid ideig tart, az nagy valószínűséggel sikertelen.
máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 1-1,5 óra szokott lenni, ahol fél óra vagy annál kevesebb volt, az mint kiderült mind komolytalan.
máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5-perc és 2 óra között
máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Nekem 6-10 óra között szokott tartani. Ami ennél kevesebb ideig tartott az komolytalan volt.
máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Mi a pozíció?

Vezető kockázatelemzőnek 5-10 óra lehet több részletben, akkumulátort összerakni szerintem elég az az 5 perc is.

máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy-másfél óra szokott lenni.

Ne várj az eredményre, 10 perces interjúval nem fognak fölvenni max mosogatni.

máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Változó. Nálamáltalában 20-30 perc szokott lenni a tényleges interjú. Beszélj magadról, milyen tapasztalataid vanna, van-e konkrét kérdésed a munkakörrel kapcsolatba, ismered-e hogy mivel foglalkozik a cég? Nagyvonalakban ezek a sablonos kérdések szoktak lenni. Utána ők beszélnek, bemutatjk a céget. Volt olyan, amikor az egészet be is jártuk. Az vagy 4-5 óra volt.
máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Negyed óra alatt megvolt mind. 50 jelentkezőt nem lehet órákig faggatni.
máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!