Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon rossz a viszonyom az...

Nagyon rossz a viszonyom az idősebb kolléganőmmel, mit mondjak a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Lehet hosszabb távon persze a kilépés lesz az egyedüli megoldás, de rövid távon szeretném ezt rendezni. Röviden annyi, hogy egy multinál dolgozom lassan 3 éve, ebben a poziban pedig 1,5 éve. A kolléganőm egy nálam 30+ évvel idősebb valaki, aki az elején nagyon kedves volt velem, majd hirtelen, kb egy éve megváltozott. Jártam is miatta pszichológushoz, majd egy ponton rendeződött a viszinyunk magától. Ugyanakkor fontos tudni, hogy a 4 fős kis teamünkből 2 nő is kilépett, és nem lepne meg, ha emiatt a nõ miatt tették volna. Ebbõl az egyik fél évet, a másik meg asszem 3 évet volt ott.


Decemberben fordultam a főnimhez, hogy kérek fizuemelést, amitől nem zárkózott el, mondta, hogy majd visszatérünk rá. Februárban beszéltünk, mondta hogy várjak egy pár hetet, utána majd jelez. Nem jelzett. Én tegnap írtam neki ezzel kapcs, csütörtökre berakott egy meetinget, ahol más dolgokat is meg akar beszélni.


És sajnos van egy olyan megérzésem, hogy semmi jót. Ez a nő még toxikusabbá vált, mint valaha. Pl egy hetet szabin volt, utána meg engem hibáztat azért, hogy nem válaszoltam meg több emailjét. És nem azért, mert hawaiioztam a szabadsága alatt, hanem mert nekem is rengeteg dolgom volt. Baromi sok emailt küldtem ki én is. De miért nem válaszoltam mindenre, ő mindig megválaszol nekem mindent. Ez sem igaz.


Az is problémás, hogy van egy új kollégánk, aki évekig team tag volt, majd elment kemény fél évre, most meg ez az asszonyság úgy kezeli őt mint egy kis újoncot, akin soha semmit nem kér számon. Pedig az igazság az, hogy jóval több a tapasztalata, mint nekem. Viszont nem is dolgozott annyit múlt héten mint én.


Szerintetek hogy készüljek erre a csütörtöki meetingre? Csak mert ez tuti szóba kerül. Az is biztosan, hogy ez a kolléganő állandóan be cc-zi a főnököt, ha talál olyan kiküldött emailt, ami az elvárásainak nem felel meg. Persze a főnök erre sosem reagált.



máj. 21. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Legfőképpen semmit.
máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!