Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prostitúció az országban?...

Prostitúció az országban? Ilyen siralmas a gazdaság? Vagy csak a nők helyzete?

Figyelt kérdés

Nem tudom a megfelelő rovatba írom e a soraim, mindenesetre remélem maradhatnak.


Nemrég költöztem vissza Nürnbergből, ahol villanyszerelőként dolgoztam. Egyedülálló voltam, néha-néha elmentem egy fizetős hölgyhöz. Évente egyszer.


Így Budapesten is gondoltam megpróbálom.

Megdöbbenve tapasztaltam, hogy nagyon csinos fiatal lányok bagóért adják magukat. 25-30.000 forintos árakat hallottam a telefonban, sőt olyan is volt aki natúr együttlétet ajánlott +5000 forintos "feláron" ahogy ő mondta "extra".

Ez a szolgáltatás kint volt 250-300 euró/óra, semmi nem natúrban természetesen.


A gazdasági helyzet tényleg itt tart, hogy ilyen csinos, fiatal lányok arcukat felvállalva ennyi pénzért hagyják magukat mindenféle büdös-koszos-durva férfival hálni?


máj. 22. 02:08
1 2 3 4
 1/37 Noren1989 ***** válasza:
84%
Nem fricikém. Csak le vagyunk csúszva, és egyszerűbb kurvàlkodni, mint elmenni dolgozni.
máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
81%
Amíg ezt leírtad, addig simán összevethetted volna itt is, ott is az átlagfizetéssel.
máj. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Nemet nők után tuti hogy mindenki csinosnak tűnik 😂
máj. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Hát erre most nem nagyon lehet válaszolni. Leginkább az itthon élőkre vannak kihegyezve ezek az árak. Egy átlag munkás nem fog tudni 40 ezernél többet kiadni erre. Az más ha akad néhány kuncsaftjuk aki külföldön dolgozik, vagy jobb anyagi helyzetben van. De ha belegondolsz ők inkább a luxusabb kategóriát veszik igénybe. Kelemen Anna pl 4-5 éve 100 ezerért vállalt egy órát. Rosszlányokon is fent volt. Tehát aki keresi a “ minőséget” az meg is találja. Azt gondolom mindenki pénztárcájának van megfelelő szolgáltatás.
máj. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Jó, de Németországban nem 1500 nettó az órabére a dolgozók többségéhez. Nem sok a 25-30, de órabérnek azért nem szar, a dolgozó emberekhez képest. Ha csak átlag napi kettő vendéget fogad, csak heti öt napban, már megvan egymillió.😃 De ha csak napi egyet, akkor is 500+, amiből meg úgy él, mint más havi 168 órával, csak ő ezt havi 22 óra alatt megkeresi. Ha nem taszítana a gondolat, hogy mindenféle random idegen férfival dugjak, én is lennék inkább krva 30 ezres órabérrel.
máj. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom melyik pizsamadban álmodtad Németorszagban ezeket az árakat, de akkor téged nagyon átvertek kint, vagy valami luxus lányt kaptál!

Svájcban lakom, itt kernek 1 órára 150-200at!

Németorstagban 99%-ban legtöbb helyen, 1 óra maximum 150 euro, és benne van a natúr francia!

Az extra nem feltetlen azt jelenti, hogy gumi nelkül szexel, az egy alapon feluli plusz szolgaltatas, natur francia, szajbaelvezes, anal stb...

23-30 ezer nem olcsó, fél óra, órára!

máj. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%
Sztem meg ebben az arban is draga, heti 2-3 alkalommal jarok de eleg huzos a penztarcanak a havi 200-250.
máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%
Németország szerintem nagyon rossz példa erre, rengeteg helyen már 30 eurotol indulnak az árak 10 percre pl.
máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
37%
Ha 1* valaki valamit kipróbált, akkor abból nehezen vált legálisabb tevékenységre...
máj. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
44%

Egyrészt az átlagfizetés 300E körül van, úgyhogy a 25-30 elég sok. Ezért is van tele kiéhezett házas pasassal az összes társkereső, reménykednek az ingyen dugásban.


A szegregátumban, nevelőotthonban sajnos hamar megtanulják a lányok, hogy ha egy kicsit is jó alakjuk van, nem kell elmenni takarítani, gyártósorra. Kiemelik a stricik hamar, rákapnak a bulikra, éjszakai életre és mindezért elég, ha kiszolgálják a kuncsaftokat. Abból a 25e-ből ennyit látnak ezek a nők:fűtött lakás, hétvégén buli, egy jobb autóval elviszi a fiújuk néha bevásárolni. Nincsenek milliói egyiknek sem, hiába kurválkodnak. Ha te büdösen, durván mész hozzájuk, 10 percen belül kikísér két kandisznó és péppé veri az arcodat.

máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!