Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt sajátíthatók el az irodai álláshirdetésekben gyakran szereplő SAP, Abacus, Power BI, Salesforce, VBA, Jira, Salespoint és Excel makrós jártasságok?

Figyelt kérdés

máj. 22. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlással, évek alatt.
máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Online kurzusok is vannak sokra ezek közül, mondjuk a jobbak fizetősek.
máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mármint milyen szintre? Az a baj hogy nincs általánosan elfogadott standard így az egyén aki épp hogy tud egy sum függvényt használni és az egyén aki lekódolta a mariot excelben is azt írja önéletrajzba hogy tud excelt használni. Vagy pl Vba makró/kódolás, én buta fejem nem képes egy darab function-t se megjegyezni fejből pedig azért már van benne tapasztalatom, s pontosam tudom pont melyiket kell használnom mikor, csak a pontos neve sosincs meg.
máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapszintre, hisz gondolom évek kellenének az összeset mesterien elsajátítani.
máj. 22. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
alapszinten minden program 1 hétvége, és nem kell minden munkára minden program amit felsoroltál.
máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy működik ez? Ha egy érettségizett hülyegyerek befizet egy tízórás SAP online kurzusra, jövő héttől már beírhatja a CV-jébe a Digital Skills közé hogy SAP és elégedettek lesznek vele ha a tudását tesztelik?
máj. 22. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gazdaságinformatikus Bsc és mellé minimum 8 hónapnyi gyakornokság.


A bootcampek youtube videok alapján önképzős bohócoknak nagyon nem kedvez most a piac és ha jövőben lesz is újból nagy kereslet az itsokra akkor is szűrni fognak valamenyire.

máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

3-as vagyok. Jobb helyeken első körös telefonos interjún mindig lehet érdeklődni hogy kb mit várnak el. Illetve tesztet úgy is kapsz. Lehet egy lehetőség így fel lesz áldozva, de eléggé képbe tud tenni pontosabb elvárásokkal kapcsolatban. De mivel azt tippelem pályakezdő vagy, szerintem fontosabb hogy a listából egy-kettőt jobban tudj, és inkább a megértésre koncentrálj és ne funtionok/modulok bemagolására. Maradjunk VBA-nál: egy makró esetén értsd így 5-10 perc ránézésről hogy melyik sor kb mit csinál. S mit kell módosítanod ha ezt meg azt akarsz/nem akarsz.


Második kérdésedre specifikusan: kb? SAP esetén azért fontos, melyik része, HANA/CRM/pénzügy azért mind mások. De valaki más ebből valszeg többet tud mondani, nekem SAP felhasználói szintű használata mindig nagyon basic-nek tűnt (nem használtam sokat though). Ha egy bonyolultabb videójáték felületén kiigazodsz, ebbe is bele lehet tanulni pár hét alatt, szerintem.

máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!