Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Míg itthon vagyok a babámmal,...

Míg itthon vagyok a babámmal, szeretnék tanulni, képezni magam, hogy akár a meglévő munkahelyemen más munkakörbe kerülhessek, vagy könnyebb legyen egy esetleges váltás. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A pénzügyi és számviteli ügyintéző középfokú + társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói emeltszintű végzettség mennyire keresett? Van aki ilyen végzettségű? Mennyi időbe telt munkát találni? Illetve, pontosan mit csinál, aki számviteli szakügyintéző, illetve pénzügyi szakügyintéző felsőfokú szakképzésben vett részt? Melyiket érdemesebb elvégezni: a középszintű + emeltszintű tanfolyamokat, vagy a felsőfokú szakképzést? Köszi előre is a válaszokat!
2009. jan. 15. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen végzettséggel bármelyik nagyobb munkahelyen elhelyezkedhetsz ahol van bérszámfejtés, munkaügyi osztály. kórházban, iskolákban, akár multiknál. ha szeretnél továb tanulni válassz inkább felsőfokú szakképzést. sok főiskolán inditanak ilyeneket, jó négyes érettségivl a legtőbb helyre állami finanszirozott formában is be lehet jutni. nézz körül a felvi.hu.-n.
2009. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felsőfokút ajánlották nekem sokan, de állítólag már diploma nélkül felsőfokú képzéssel nem mehetsz banka, otpbe dolgozni :(
2009. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Utolsónak: Ahhoz, hogy bankba dolgozhass, nem kell diploma!
2010. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bnőm mégis pénzügyi szakügyintézőit végzett és mondták az otp-ben hogy előtte diplomázzon és utána jöjjön vissza.
2010. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!