Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interneten keresztüli munka,...

Interneten keresztüli munka, ez mégis mit takar?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és nyári munka mellett szeretnék még dolgozni év közben is, viszont év közi munkák általában érettségivel rendelkező embereknek kínálnak. Viszont vannak ezek az interneten keresztüli munkák, most nem konkrétan a weblapszerkesztőire gondolok, hanem a többire. Volt már valaki, aki ezt kipróbálta? Milyen tapasztalatokat szerzett? És mik a hátulütői?
2011. febr. 23. 13:47
 1/4 anonim válasza:

netes vagy otthoni munkák nincsenek jók. 95%uk átverés. inkább próbálj meg év közben is diákmelózni. nekem azt mondta a tanár a mostani sulimban hogy ha viszek a munkáról igazolást és tudom pótolni a lemaradást akkor igazoltnak veszi a munka miatti hiányzást, kérdezd meg az ofődet hogy erről lehet-e szó, bár az én sulim már okj-s képzés, nem középiskola. de csak annyi melót vállalj ami még nincs hatással a tanulásra.


23/N

2011. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amik neten vannak meghirdetve tényleg átverés az egész, csak szépen van beharangozva. Csakúgy mint a hostess munkák:S /persze biztos akad jó hostess munka is de azokat szövetkezeteken belül lehet kifogni/.


L/19

2011. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szövetkezeten keresztül vállalj munkát (ők garantálják, hogy nem vernek át, plusz nem kell egy csomó mindennel vacakolnod, papírügyek, stb.).

Az internetes munkákra az igaz, hogy ha nulla tudással csak kattintgatással ígérnek pénzt, na abból soha nem lesz egy filléred sem.

Ellenben ha bármihez értesz, amit lehet távolról végezni, akkor szövetkezeten keresztül fogsz találni internetes munkát.

Például a tesóm nemrég szállodák hirdetéseit fordította magyarra. A neten kapta meg az anyagot és ott is kellett begépelni. De ehhez előtte azért felmérték, mennyire beszél németül. Ő felsőfokon, de azt mondta, sokakat felvettek egy erős középfokkal is. Errefelé is gondolkozhatsz.

De fiatal vagy még, érdemes megtanulni weblapot készíteni. Én most tanulom, mert a munkahelyemen kell, és valójában tök egyszerű, nem értem, miért nem álltam már régebben neki.

2011. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Weblapot tudok szerkeszteni, régen már tanultam. Lehet, hogy keresek valami ilyesfajta munkát! Köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!