Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenhol a minimálbér felét...

Mindenhol a minimálbér felét fizetik 4 órára megváltozott munkaképességű dolgozónak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a minimum, amit fizetniük kell. Adhatnak többet, de nem kötelező
2011. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt kötelező megadni, de én még nem találkoztam olyan munkáltatóval, amelyiknek eszébe jutott volna ennél akárcsak egy kevéssel is több pénzt ajánlani.
2011. febr. 23. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj ha ennyit adnak,és nem dolgoztatnak érte 6-8 órában. A magánmunkáltatók közül a legtöbb ezt teszi.
2011. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiért reggel felkelned sem érdemes.
2011. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 órában kasszázom egy multinál (nem tesco), és a NETTÓM 51.000.-ft + 6000 étkezési jegy.Szerintem ez korrekt.
2011. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, hogy ez lenne az igazi. Én br. 39.000 Ft-ot és 3.500 Ft étkezési utalványt kapok majd a próbaidő (3 hó) lejárta után. Siralom.
2011. febr. 24. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg sz@r.
2011. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kevés pénzhez nem kell multihoz menni, elég az államnak dolgozni. Én pár hónapot dolgoztam 4 órában óvodában gazdasági ügyintézőként Mivel mindig maszek cégnél dolgoztam, gondoltam megnézem milyen egy állami munkahely. Hát érdekes volt. Nagyon kevés a pénz, de reggelizhetsz, ebédelhetsz, kisci munkádat megcsinálod, ha normális a főnök, semmi stressz. Maradtam is volna még, amíg a GYES tart, csak idő előtt vissza tudott venni a munkáltatóm részmunkaidőben.

Szóval a közalkalmazotti bértábla szerint 8 órában érettségivel 21 év munkaviszony után 88 ezer bruttó jár, ez ugye 4 órában 44 ezer, levonások után kb 25.ezer. 9.000 a buszbérlet tovább nem is ragozom :-)

2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!