Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy taxi vállalatnál a diszpéc...

Egy taxi vállalatnál a diszpécser mit csinál és kb. mennyit keres?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ők veszik fel, mikor telefonálok taxiért, de mit kell nekik csinálni, a rendelésemmel? Tovább telefonálnak, vagy mi? Nehéz munka? Mennyit kereshetnek?
2011. márc. 8. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam de szerintem nem nehéz, mert csak figyeled a monitort megnézed hogy melyik taxi van a legközelebb a szállítandó személyhez majd szólsz neki hogy hova menjen.
2011. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

Netto 90e a fizetés 14 munkanap 12 órázol esti vagy nappali müszakban.

Elég nehéz,nagy városismeret szükséges,gyorsan kell gépelni(vakon)egy telefonálás 3-16 másodperc általában.Gyorsan precízen,kedvesen kell cselekedni.

Akik taxidiszpécsernek állnának,több éves gyakorlattal vesznek csak fel,mert kezdőként min fél éves mire megtanulsz mindent.


Egy taxidiszpécser

2011. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Igen, én is hasonlókat tudok mondani, nekem is hasonló a fizetésem, és 14-16 napot dolgozom egy hónapban. Néha nagyon stresszes, rengeteg felé kell figyelni, minden telefon csörög (5), néha viszont vannak lazább napok.


Viszont tök kezdőként jöttem ide, egy hét alatt tanultam be kb. De a főnökeim itt voltak a szomszéd irodában, nem voltam teljesen egyedül hagyva.

Amit kértek, az az angol ismerete, mert elég sok hívásunk van külföldiektől.


Kedves utolsó! Megkérdezhetem, melyik városban dolgozol? Mert ha Pesten is ennyi a fizetés, az elég megdöbbentő. :)

2011. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pesten dolgoztam,kezdőként,de nem akartam ennyiért ezt dolgozni.
2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az olyan helyeket ahová csak gyakorlattal vesznek fel... Mégis honnan szerezzen az ember taxidiszpécseri gyakorlatot ha még lehetőséget sem kap?
2012. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2es kamuzik. Engem 0 tapasztalattal vettek fel. És azt mondták 2hét mire megtanulja az ember,nem pedig fél év hagyjuk már nem doktori címre készülsz...
2018. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!