Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok e már hasonló helyzet...

Voltatok e már hasonló helyzetben és ha igen hogy kezeltétek, kezelnétek?

Figyelt kérdés
Szóval sokan vagyunk így, hogy fősulival vagy egyetemmel gyárban melózunk. Ez okés is. Kell a lóvé, bár nemrég jöttem el egy helyről, ahol 150-re vitték fel a fizut, de a sok utazgatás miatt még az emelés miatt direkt eljöttem, hogy nehogy ott ragadjak, meg mondom fárasztó is volt annyit uton lenni 16 órát egyébként. négy műszakban melóztunk, 130 km-et nyomtunk le naponta az utazással. Namost itt helyben találtam melót, minimálbérért, gondoltam helyben leszek, meg úgyis jelentkeztem továbbtanulni, jó lesz ez. Ámde három hete mióta itt vagyok, sok csalódás ért. 1. közvetítő cég amit mondott, nem is azt kell csinálni, sokkal unalmasabb, monoton melót. 2. az elején csináltam nagyon, többet is mint kellett volna óránként, a régebbi dolgozó mondta is, hogy ne írjam azt fel, mert akkor felviszik a limitet nekik is. 3 tegnap saját társam ellenem volt a váltótársammal szemben mikor az kérdőre vont, hogy szombaton nyolc óra túlóra után mért nem maradok még. Mert neki a társa szabin van két napra. Direkt nyomtam mint állat a melót, hogy neki kevesebb maradjon, errefel mindketten alkalmazni kezdték a lelkinyomást. A régebbi csávó a társam azzal jön, hogy túlórátak sokat. De kérdem én mi közöm hozzá, hogy amíg mi nem jöttünk kevesen voltak ők ketten és sokat kellett jönniük? Tegnapelőtt aztmondtam a főnöknek, hogy hazamegyek, nem maradok kettő után, majd szombaton kettő után megcsinálom az amúgy majd négyórányi melót még. De tegnap mivel láttam, hogy alig marad a váltónak melója és úgyis délutános lesz ideje belekezdeni az amúgy meg mivel ő lenne a délelőttös így az ő melójába. De sőt még nem is kelett volna, hiszen megnéztem, volt a soron elég délelőttre az anyagból. Végül is maradtam, nem akartam hogy mégjobban kibeszéljenek utána engem, de ezt nagy szemétségnek tartottam. Ja,és bár nem írják fel a többletet, mégis nyomják ezerrel a két régi is. Akkor mi értelme van több százzal több terméket cisnálni ha nem látja a főnökség hogy dolgozunk keményen? Csak ők azt nézik, hogy nehogy felvigyék a limitet, de arra nem gondolnak, hogy attól a db számot a raktárban látják ők, nem hülyék. Az ilyen munkahelyi konfliktusokat ti hogy kezelnétek? Nekem kedvem sincs holnap menni :( Köszi
2011. márc. 27. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szombathely.
2011. márc. 27. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
kár, az messze van...ajánlottam volna neked melót (most mondtam fel valahol, jól jött volna neki valaki, aki akar dolgozni)
2011. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez merre lett volna? de amúgy sem úgymegy hogy ajánl valaki valakit és felveszik. :) de azért köszi.
2011. márc. 27. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy így gyilkolják egymást az emberek a munkahelyeken, nincs elég bajuk még egymást is izélgetik.

Egyetemi v. fősulis végzettséggel sőt érettségivel is itt Pesten ajánlhatnék valami mást, de ha érdekel küldj egy e-mailt, mert Szombathelyen is lehetne csinálni és a magad ura lehetnél, nem kéne máshoz igazodnod. A megélhetésed pedig meglenne.

2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy igazából szabolcsi vagyok, csak nem akartam, hogy rámismerjen bárki is. De ha egyébként pénzügyi tanácsadós állásra célzol, már volt benne részem sajnos.
2011. márc. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!