Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy rezidens...

Mennyit keres egy rezidens orvos? Mennyit keres egy általános orvos, ami már nem rezidens?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rezidens 85-90 nettó, általános orvos olyan 120-140 körül.
2011. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem kösz, és külföldön?
2011. márc. 31. 13:29
 3/11 A kérdező kommentje:

az azért durva nem, hogy egy orvos 12 éven keresztül tanul, miután már nem lesz rezidens, és havi 90-120 e-ig keres?


Nem értem, hogy akkor mért szidják a magyar orvosokat, hogy elmennek innen?

2011. márc. 31. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ez magyarország, itt orvosként vagy mentőtisztként majdnem ugyan annyit keresel mint egy takarítónő :) Sajnos nem érdemes itt maradni. Nekem az egyik haverom bátyja rezidens és megy ki milánóba tanulni, ott simán megvan neki a 400 havonta, ha nem több. Ne várj erre magyarázatot hogy miért van így, ez Abszurdisztán :)
2011. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem utolsó és köszönöm, de még is szörnyűséges....


Ez a dolog azért el szomorít engem egy kicsit..


Én is orvos szeretnék lenni, és nagyon fontolom hogy kimegyek én is külföldre. 80-90%-arra az esély, hogy kifogok menni. Mivel odakint van helyem is, ebből a szempontból.


Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert azt olvastam, hogy Németországban és Angliában az orvosok kevesebbet dolgoznak és havi 600-ezret, vagy 1 milliót keresnek havonta, de van aki ennél is többet...


Sokat olvasgattam pl: hogy az itteni orvosoknak 60 órát kell dolgozniuk egy héten. Még külföldön ennél kevesebbet több pénzért... Akkor hogy is van ez??? :(

2011. márc. 31. 16:08
 6/11 A kérdező kommentje:

Na de nem vitázok mert nem vezet sehova csak azért felháborító, hogy egy ember aki életekért felelős, anyagi hátteret nem biztosítja neki hazája...


Persze fölöslegesen prédikálok mivel én még nem vagyok orvos :)


Megyek is leülök a könyveim elé, és tanulok. :)

2011. márc. 31. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
ne is rágodj ezen szerintem, felesleges. én ha tehetném az orvosokat fizetném meg a legjobban, de csakis akkor, ha onnantol kezdve egy vas hálapénzt sem fogad el. sajnos az alacsony fizetések mellett nem hülyék, persze hogy elfogadják, és évek alatt oda jutott, hogy már elvárják ott, ahol hirbol sem kellene megkulonboztetésnek lenni. kulfoldon azt sem tudják miaz a hálapénz. az egész egy hulye rendszer. ok, okozat.
2011. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen ez így van, elég szégyenletes hogy hálapénzt fogadnak el... De érthető ha ilyen keveset keresnek...


Ez így van ok okozat.

2011. márc. 31. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
120-140 körül??? AZ DURVA! Én 120-at kapok pedig csak egy szar csóró gyártósori dolgozó vagyok....
2011. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Párom is orvosnak készül! próbálom lebeszélni mert nem éri meg de sajnos hajthatatlan:S
2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!