Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 órás foglalkoztatásban...

4 órás foglalkoztatásban vagyok a polgármesteri hivatalnál, régen közhasznúnak hívták, most nemtudom mi, itt van-e szabadnap és táppénz? Illetve mennyi nap? 4 órában dolgozok,4 hónapig.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Időarányos szabad nap van, ami azt jelenti, hogy van alapesetben évi 21 nap szabadságod, azt elosztják 12-vel és megszorozzák 4-el. Ez 4-6 nap a korodtól és a gyerekeid számától függően. Táppénz, betegszabadság nincs, a munkaviszonyod neve pedig részidős közmunka.
2011. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Van szabadság, van táppénz is.Ez teljesen normális munkaviszony.Hogy hány nap, azt nem tudom.
2011. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Volt részem közhasznú munkában és elmehettem táppénzre.
2011. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
4 órás, határozott idejű munkaviszonynál nincs táppénz.
2011. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jó!És akkor mi van, ha a 4 órás dolgozó beteg lesz?Menjen be lázasan, félholtan, négykézláb?Vagy egyszerűen nem kap fizetést?Jó tudni....
2011. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Milyen a munka?Ki lehet bírni?Mert sajnos rám is ilyen vár,ha nem találok rendes munkát addig:(

(Eddig tanfolyamra jártam,és ez idő alatt megúsztam)

2011. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeségeket írsz,mi az hogy nincs táppénz?Már hogy a fenébe ne lenne?
2011. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Közmunkáról beszél a kérdező, 4 órás, 4 hónapos szerződéssel. Mivel a táppénzhez 180 nap munkaviszony kell, neki max 124 nap jöhet össze, ezért nem jár táppénz. Egy 4 órában dolgozó, legalább 180 nap munkaviszonnyal rendelkező dolgozónak jár, de a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.
2011. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Bocs,de a passzív táppénzhez kell 180 napos munkaviszony,a sima táppénzhez nem kell,és ebben az esetben is rendes táppénzről van szó,ami nem függ a ledolgozott napoktól,és a járulékfizetés első napjától is járhat.
2011. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

én 3 napot betegen is bementem, alig éltem, köhögtem, elment vagy 40 zsepi naponta, annyira folyt az orrom, de hála istenne olyan munkát kellett csinálnom, hogy alig kellett valamit csinálni, így kibírtam, de ha azt kellett volna mint ma, akkor szartam volna bele. :D


köszönöm a HOZZÁÉRTŐ tájékoztatását, ez így akkor nagyon gáz. :D mert így kap annyit az ember, mint a segély, de mellé még össze is piszkolja magát, meg ugye fél napra hova tudna elmenni valamit is csinálni. illetve azt mondták a hivatalban, hogy 2 ledolgozott (4órásként, 8órában csak 1 hónap) kell ahoz, hogy jövőre is segélyt kapjon az ember, nemértem, hogy akkor miért 4 hónapra vettek fel, míg jópár embert csak 2 hónapra. -.- facom beléjük. :D


hogy mit kell dolgozni? (kérdezőnek) falun élek, ma orgonabokrokat kellett kiszedni, ásó, kapa, nagycsákány, jól elfáradtam benne. :D tegnap betonoztunk, tegnapelőtt zsaluztunk. :D

2011. márc. 31. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!