Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Biztos...

Mi a véleményetek a Biztos Kész Diákok (Biztos Kész Diák Szövetkezet) -ről?

Figyelt kérdés
Szeretnék belépni csak szeretnék pár tapasztalatot, hogy milyen itt dolgozni. 15/L
2011. ápr. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Hello! én a kecskeméti biztos késznél vagyok és anyit tudok róla mondani hogy ajánlom neked mert kapsz rendesen munkát és a fizetést is rendesen kifizetik :)
2011. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
nah beléptél már? van munkád? én holnap szeretnék menni regisztrálni:)
2011. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Én bementem személyesen az irodájukba, és közölték ,hogy nem foglalkoznak diákokkal!


Mindezt úgy, hogy ajtajukra az volt ki írva, hogy ötcsillagos diákszövetkezet. Felháborítónak tartom! Aztán közöltem a csávóval, hogy a Tesconál nekem azt mondták, hogy náluk regisztráljak, ezek után a csávó adott egy regisztrációs lapot, amit kitöltöttem és kész. Se tajszám, se adószám, stb. Teljesen hülyének nézett az a paraszt. Sebaj, regisztrálok online, és elgondolkozok, hogy írjak-e panaszlevelet a központjukba!

2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
29%
Én dolgoztam itt, és senkinek sem ajánlom. A főnök, akihez bementél egyáltalán nem viselkedik méltányosan a diákokkal, hosszabb ideig dolgoztam nála, de sajnos már egy ideje nem. Trágár szavakat használt és ráadásul a hangját is többször felemelte, pontosabban ordibált nemcsak velem hanem más diákokkal is ahogy hallottam. Én például szinte minden héten bementem hozzá mert csak így adott munkát, ezalatt többször szóvátette, hogy zavarom, pedig rajtma kívül senki sem volt bennt és csak ült az irodájában. Sokszor előfordult, hogy nem is volt benn a munkaideje alatt és még telefonon sem tudtam elérni. Azután következett egy időszak amikor nem volt túl sok diákja mert mindenki otthagyta, gondolom a viselkedése miatt, akkor hívott dolgozni, de így is állandóan hívogatnom kellett, hogy van-e valami munka, két napra rá szólt este 10-kor, hogy másnap délelőttre menjek be tölteni, sőt olyan is volt, hogy fél órával a munka kezdete előtt hívott és én mivel nem kecskeméti vagyok nem tudtam beérni időben, ezért is többször kiabált velem, pedig tudta, hogy nem ide valósi vagyok. Egyszer előfordult, hogy nem tudtam bemenni mert a nagyi kórházba került és bent kellett vele maradnom, ezt neki is elmondtam azt mondta, hogy a családi gondok nem érdeklik, és hogy ez az én problémám, bocsánatot kértem, nem reagált semmit. Azt mondta, hogy megbízhatatlan vagyok és hogy van más akinek kell a munka. Utána folyamatosan hívtam nem vette fel a telefont, az üzeneteimre sem válaszolt, utána már csak egyszer írt, azt hogy nincs és nem is lesz munka. Az ottani diákokkal beszéltem rengeteg munka lett volna, de nekem nem szólt pedig másfél évig nála dolgoztam, tudta hogy nagyon kell a pénz, mert a szüleim elváltak és így csak egy fizetésből élünk. Arról nem is beszélve, hogy néhányszor megesett, hogy nem annyi pénzt utalt át, mint amennyit kellett volna. Én biztos panaszt teszek, azóta sincs munkám, és egyre nehezebben tudunk megélni.
2012. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Magyarországon a legszemetebb iskolaszövetkezet Csillukával az élen.

Primitív, buta, (és végtelen igénytelen is) nő.

Senkinek nem ajánlom!

2017. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Csilluka a szöszi csaj? Nekem bejön. :D
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Tájékoztatás elmaradt a lányom dolgozott itt .Nem állták alkalmaságit pedig szabály van rá.
2018. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Túlzás lenne azt mondani, hogy csak rosszat tudok írni róluk, de az elválás nehezen megy :) Tudja valaki esetleg, hogy panaszt hol tudok tenni náluk? Hivatalosan, ajánlott levélben szeretném. Ha nem foglalkoznak vele, hová tudok tovább menni?
2018. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Több szövetkezetnél is megfordultam már, nekem a Biztos Kész vált be a legjobban. Rugalmasak, alkalmazkodnak a munkavállalók igényeihez és a hozzáállásuk professzionális, viszont ez a többiről sajnos kevésbé mondható el. Csak ajánlani tudom a Biztos Készt!
2023. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én eddig általuk dolgoztam több helyen. Mindig minden rendben volt, kellőképp tájékoztattak a munkáról, így nem ért sosem meglepetés. A fizetés mindig pontosan érkezik. Kedvesek és segítőkészek mindig, így bármikor tudok hozzájuk fordulni ha kérdésem vagy esetleg valami problémám van.

Ajánlani tudom a csapatot!

2023. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!