Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jabil. Inkább minőségellenőr...

Jabil. Inkább minőségellenőr vagy összeszerelő lennél?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva megyek tesztet írni és nem tudom melyik lenne a jobb.

Azt mondják a minőségellenőr csak 5ezerrel kap többet mint a sima összeszerelő és ráadásul mindenért vele veszekednek.

De gondolom előrejutás szempontjából jobb ha minőségellenőr vagyok. vagy nem ? összeszerelőből is lehetek valami "jobb" ? ( pl. irodai munka vagy raktár, stb. )

20/L


2011. máj. 6. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
minöségellenör.
2011. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Most megmondom..nem te döntöd el hogy minek leszel felvéve..a toborzáson pontok alapján hivnak be majd az elbeszélgetésre

a másik pedig a Jabilban sosem fogsz elörébb jutni.

Oda komoly fizikai erö és energia kell.

2011. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minőségellenőr. Barátom is az a Jabilban, sokkal nyugisabb munka az összeszerelőhöz képest.
2011. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lesz a fizetésed?Én azt olvastam valahol,hogy br. 88 E + műszakpótlék.Szerintem ez nagyon kevés lenne.
2011. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
annyi körül van, amennyit írtál. havonta 100 ezer kb. 1 túlórával.
2011. máj. 6. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Több annál, számold bele a benyapénzt is. Olyan 120.
2011. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Álmodozzatok csak.Aztán amikor megjön a fizu -ha megjön!!!- majd beéritek a nettó 70.000-el is!!!
2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt olyan hogy nem jött volna meg időben. 120 körül számolhatsz.
2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
fizikai munka? ugyan már... jobban terheli az agyad mint a tested... haverom minőségellenőr volt, ő úgy mondta, hogy egy teló/perc ergó 60at kell csekkolnod óránként... én megbolondulnék az tutifix. haverom is otthagyta. Egy másik ismerősöm raktáros... ahogy mesélte az k*rvajó neki. körbemennek összeszedik a rossz cuccokat befakkolják... kb ennyiből áll a munkája. én a jabilba tuti nem mennék. első nap már begolyóznék annyira monoton az a munka.
2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!