Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan külföldi munka ami...

Fibbrizzo kérdése:

Van olyan külföldi munka ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Olvastam az ujságba külföldi munkalehetöséget ,felhivtam és bulgáriába szállodába lehet menni mosogatni vagy hordárnak meg takaritonak .De az ismeröseim azt mondják kamu mert nem fogják kifizetni .Tudtok mondani nekem olyan oldalakat vagy bármi olyan helyet ahol lehet rendes külföldi állás után nézni?
2011. máj. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A kinti hirdetési oldalakat nézd, ne a magyarokat. A magyarokat közvetítő cégek teszik fel, vagy lehúznak,vagy sokba kerülnek.

Nézd a kinti állás hirdetéseket és jelentkezz közvetlenül.

2011. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenben a rosszat látni, szerintem kifizetnének, miért ne, attól, hogy van 1-2 kivételes eset, nem nagy cucc.
2011. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HA mind az lenne nem sokan dolgoznànak kint, sot, szerintem magyarorszàgon tobb a kamu nem kifizetett àllàs mint mondjuk németorszàgba, tehàt a Magyarorszàgon kedvelt "kulfold" fogalom nem valami pontos. Ahogy màr irtta az elozo a helyi hirdetéseket nézd.
2011. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!