Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet megmondani leendő...

Hogy lehet megmondani leendő munkahelyen normálisan, hogy időt szeretnék még a döntéshez, hogy elfogadom-e az állást?

Figyelt kérdés
Jövőhéten 2 állásinterjúm lesz egymást követő napokon, és tanácstalan vagyok, hogy lehet időt húzni (legalább 1 napig), hogy a másik ajánlatot/közeget is szemügyre vehessem, és az összes információ birtokában tudjak dönteni. De ha mégis az első hely mellett döntök, továbbra is számítsanak rám.
2011. máj. 31. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

- Mikor tudna kezdeni?

- Leghamarabb holnapután.

- Holnap nem?

- Sajnos személyes okokból holnap még nem.


- Tudna már holnap kezdeni?

- Holnap sajnos még folyamatban lévő ügyeimet kell rendeznem, de holnaputántól állok az Önök rendelkezésére.

2011. máj. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a folyamatban levő ügy ez tetszik.

Én még annyit mondanék,hogy a munkavállalással kapcsolatos folyamatban levő hivatali ügyeimet intézem.

Nehogy két szék között a pad alá zuhanj,és azt lássák,hogy hát ez kacsintgat és rögtön betöltsék a helyet.


Én pl. úgy is maradtam amúgy már le állásról(egyébként Körmenden a Mjus-ban),hogy visszavettek egy GYES-ről visszatérőt.

2011. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy löttem írták, a kezdést mond pár napra késöbbre.

Nem lesz egyböl döntés. Az sokkal rosszabb lesz, ha pl az egyik tetszik jobban de ök hezitálnak akár hetekig. behívnak még egy elbeszélgetésre meg mégegyre, a másik meg várja a döntésedet, majd elfogadod a rosszabbat hogy le ne maradj aztán jön a jobb hogy fel vagy véve. Akkor gyorsan felmondasz a rosszabbnál, elkezdesz dolgozni a jobbnál, majd kiderül hogy az a jobb annyira nem is jobb már.


szóval a cégek napokig hezitálnak, ha meg rögtön belépös akkor mond meg hogy pár nap múlva tudsz majd csak kezdeni. olyat senki nem csinál hogy rögtön írj alá valamit, mindenhol legalább egy napot hagynak gondolkodni.

2011. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon jók az ötletek! :)
2011. jún. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!